KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Osobná stránka makléra
Ing.Katarína Pírová
Ing.Katarína Pírová
0948 922 599
pirova-ZVNC-karinpartners.sk

Ponuka makléra
Sora

Ing. Katarína Pírová

Predaju nehnuteľností som sa začala venovať od roku 2007 v okrese Malacky. Postupne časom som svoju činnosť rozšírila aj do okresu Senica a aj do Bratislavy a blízkeho okolia. Svoju prácu vnímam ako službu ľuďom - svojim klientom, či už predávajúcim alebo kupujúcim v rovnakej miere.

 

ABSOLVOVALA SOM:

 1. Realitné podvody a iné zaujímavosti, školenie pre realitných maklérov
 2. Pozemky, Interné školenie RK, marec 2015
  1. Pripravenosť parcely k výstavbe, čo treba zistiť, overiť, preskúmať zo stavebného hľadiska
  2. Info ohľadom pozemkov a prepojenia na kataster
  3. Katastrálne mapy - ako ich čítať, ako z nich dostať čo najviac info
  4. Čo je to register E,prepojenie máp s LV a pod.
  5. Identifikácia v teréne
 3. Psychologické faktory úspechu v realitách, tréning SORA, jún 2013, Bratislava (2-dňový certifikovaný tréning)
 4. Realitný maklér - obchodovanie s nehnuteľnosťami, školenie SORA, 2008, Bratislava (4-dňový kurz zameraný na prierez prácou realitného makléra)

 

Motto: "Najviac dôležité pre mňa je, aby v ľuďoch, s ktorými robím, zostal pocit spokojnosti a pre mňa je potrebná dôvera zo strany klientov a môj priestor na sebarealizáciu. Teším sa na príbehy nových predajov! ;) "

 

Maklér mesiaca:

 


 

 

 

 

 

 

 

Napísali ste:

 

 

rodina Konopová:

"S pani Katarínou Pírovou sme boli veľmi spokojní, svojim proaktívnym prístupom dokázala v pomerne krátkom čase nájsť vhodných záujemcov o našu nehnuteľnosť, čo následne viedlo k predaju nehnuteľnosti, ktorá bola pred stretnutím s pani Pírovou na trhu dlhšiu dobu. Pani Pírová je veľmi ochotná, pristupuje k svojej práci profesionálne a s obdivuhodným zaujatím pre svoju profesiu. Ďakujeme"

 

 

Andrea Sakáčová:

​"Realitná kancelária KARIN & PARTNERS poskytuje služby na profesionálnej úrovni. S maklérkou pani Ing. Katarínou Pírovou máme predchádzajúce veľmi pozitívne skúsenosti, z tohto dôvodu sme sa na jej služby opäť obrátili. Pani Ing. Pírová si svoju prácu vykonáva profesionálne a svedomito. Je ústretová a ľudská. Pani Ing. Pírová zabezpečila kompletný servis spojený s predajom domu. Jej služby vrelo odporúčam. Ďakujem"

 

 

Mgr. Katarína Hrnčiarová:

"Predávala som byt v Malackách a po mojich dobrých skúsenostiach z minulosti s p. Katarínou Pírovou som sa na ňu obrátila opäť. Spravila som dobre. Všetko riešila s prehľadom, kľudom, komunikovali sme a ja som vedela o postupných krokoch. Pani Pírová pracuje dôsledne, vyzná sa v zákonoch a vie vždy poradiť. Odporúčam."

 

 

Alica Šimková:

"Vyjadrujem spokojnosť so službami realitnej kancelárie Karin & Partners reprezentovanej Ing. Katarínou Pírovou. Po celý čas prebiehajúceho predaja prejavovala záujem o rýchly a bezproblémový priebeh, bola ústretová, dôsledná, vedela poradiť. Pre prácu tohto typu preukázala veľmi dobrú pripravenosť."

 

 

Miroslav K.:

"Realitná maklérka pani Ing. Katarína Pírová bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety obom stranám. Bol som veľmi spokojný s maklérkou a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. A ešte raz chcem poďakovať pani Ing. Pírovej za vysoko profesionálny a ochotný prístup."

 

 

​p. Kremský:

"So službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Nehnuteľnosť sa predala rýchlo a za prvú cenu. Profesionálne služby. Služby maklérky Kataríny Pírovej využijem aj nabudúce."

 

 

Zuzana J.:

"Spolupráca s pani Pírovou bola príjemná, rýchla a so všetkým som bola veľmi spokojná. Ďakujem "

 

 

 

Slavomír Máťuš:

"Vyzdvihujem profesionálnu prácu a komunikáciu realitnej kancelárie Karin & Partners, ktorú zastupovala Ing. Katarina Pírová pri predaji našej nehnutelnosti. Vždy som bol informovaný o všetkých následnych krokoch, ktoré sú potrebné pri predaji nehnuteľnosti. Na dohodnuté stretnutia prišla Ing. Pírová vždy načas a komunikácia s ňou bola nie len na vyskej profesionalnej a informačnej úrovni, ale aj jej prijemný ľudský prístup pri riešení nejasných otázok alebo problémov s dokladmi sa v tejto dobe studenej komunikácie často nevidí. Bol som veľmi spokojný a rád sa vrátim k službám RK Karin & Partners a Ing. Pírovej aj v budúcnosti."

 

Lucia Tkáčová:

"Bola som veľmi spokojná s mojou maklérkou (Ing. Katarína Pírová) a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. Odporúčam všetkým mojím známym :) "

 

 

M. Cvangová:

"Na maklérku Ing. Katarínu Pírovú som sa obrátila na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti z minulosti a môžem iba potvrdiť veľkú spokojnosť s jej službami. Pomohla mi nielen predať môj byt, ale aj nájsť nový na kúpu, odporučila mi sťahovaciu službu a našla výborný upratovací servis. Všetko vyriešila za mňa a ja som iba prišla na podpisy. Ak budem potrebovať využiť realitné služby, obrátim sa na pani Pírovú znova."

 

 

Ján Gonos:

"Maximálna spokojnosť s pani Pírovou - od začiatku pristupovala k nášmu komplikovanému prípadu mimoriadne aktívne a húževnato. Kúsok po kúsku vyriešila všetky problémy, ktoré nám ostali po pôvodnom developerovi a s ktorými sme sami neboli schopní pohnúť niekoľko rokov. Som veľmi rád, že sme sa rozhodli pre využitie služieb Karin & Partners."

 

 

manželia Chodelkovci:

"Spolupráca s pani Pirovou, realitnou maklérkou, bola výborná. Pracovala zodpovedne, spoľahlivo, okamžite reagovala a vychádzala maximalne v ústrety. Jej slovo vždy platilo, môžem ju odporučiť! Ona je dôkazom toho, že v dnešnej dobe, plnej podvodníkov, existujú i poctiví a slušní ľudia! Ďakujeme jej! Spokojní klienti."

 

 

M. Varga:

"S pani ING. Katarínou Pírovou som bol veľmi spokojný, s jej ústretovosťou, profesionalitou, ako aj s realizáciou celého obchodu týkajuceho sa predaja môjho pozemku. Všetkým, ktorí riešia niečo ohľadom nehnuteľnosti úplne doporučujem."

 

 

Pavol Kišac:

"Neočakával som nič a nakoniec som bol veľmi spokojný. Bolo to na vysokej úrovni." (maklér: Katarína Pírová)

 

 

Ing. M. Ďurian

"V minulosti som nemal s realitnými kanceláriami dobré skúsenosti. Bol som toho názoru, že ich služby nie sú na dobrej úrovni a človek si vie veci vybaviť aj sám.
Na pani Ing. Pírovú som sa obrátil preto, lebo s ňou mal dobré skúsenosti môj príbuzný, ktorému predávala chatu so záhradou. So službami pani Pírovej som bol veľmi spokojný, myslím si, že dokonca niektoré služby boli aj nad rámec bežnej agendy realitnej kancelárie. Napríklad, nemusel som byť prítomný na obhliadkach, všetky vybavovala pani Pírová sama. Rovnako to bolo aj s geometrickým plánom, ktorý sa ukázal byť pri predaji potrebný a následné poradenstvo pri jeho zápise do KN, čo nebola jednoduchá záležitosť. Takisto po ukončení predaja pani Pírová ešte aj zariadila prepisy u poskytovateľov energií."

 

Katarína Hrnčiarová:

"Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie predaja bytu v Stupave. S p. Pírovou som bola veľmi spokojná, je to príjemná maklérka, skúsená, ochotná, v procese ponúkania  a predaja môjho bytu so mnou komunikovala, informovala ma o každom kroku buď telefonicky, alebo prostredníctvom mailu, vedela mi poradiť, ak som niečomu nerozumela. Vybavila všetku potrebnú administratívu, notára , banky, oznamovala mi iba termíny na podpis. Predaj prebehol rýchlo. 
Ďakujem ešte raz veľmi pekne, a ak v mojom okolí sa vyskytne niekto, kto by chcel kúpiť, alebo predať byt, príp. dom, určite odporučím p. Pírovú."

 

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 12/2019
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
"Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu."