KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Osobná stránka makléra
Jana Tomečková
Jana Tomečková
0911 388 880
tomeckova-ZVNC-karinpartners.sk

Ponuka makléra
Sora

Jana Tomečková

V realitnom biznise pracujem od augusta 2015, som členkou Realitnej únie  a absolventkou Slovenskej realitnej akadémie.
Skončila som štúdium na obchodnej akadémii. V minulosti som pracovala v poisťovacej spoločnosti ako lektorka a poisťovacia agentka.

Práca s ľuďmi ma veľmi baví a práca v realitách ma veľmi napĺňa. Každý prípad je jedinečný a vždy ma posunie ďalej.
Som človek, ktorý je flexibilný, viem naplno pracovať, mám rada nové výzvy, v záťažových situáciách si viem udržať chladnú hlavu.

 

Motto: "Veľkou motiváciou a odmenou pre mňa je spokojný klient..."

 

Maklér mesiaca:

 

 

 

 

 

 

 

Napísali ste...:

 

 

p. Dobiaš:
"Chcel by som sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, ktorú za vašu spoločnosť zastrešovala Jana Tomečková. Hoci som mal skúsenosti z individuálneho predaja iných nehnuteľností, dostal som odporúčanie na pani Tomečkovú, ktorá ma pri sprostredkovaní predaja odbremenila od časovo náročných administratívno-právnych úkonov a ušetrený čas som mohol venovať rodine. Z mojej strany teda spokojnosť s prístupom makléra ako aj s celkovou realizáciou predaja nehnuteľnosti."

 

 

V. Cedula:
Celý prevod vlastníctva prebehol bez problémov. Aj keď celá operácia musela byt uskutočnená v novembri, realitná kancelária a pani Janka Tomečková zabezpečila všetko a vôbec sme tento rýchly prevod nebrali ako stresujúcu situáciu. Boli sme vždy o všetkom informovaní a všetko išlo ako po masle.Veľmi pozitívne som vnímal aj ich ochotu riešiť veci okamžite a takisto veľmi dobrú spoluprácu s kupujúcou stranou. Presne takto som si predstavoval kvalitnú prácu makléra a realitnej kancelárie. Za túto prácu si svoju odmenu jednoznačne zaslúžia.

 

 

Radoslav Totkovič:

"Touto cestou by som chcel vyjadriť úprimne poďakovanie a obdiv realitnej maklérky Jany Tomečkovej! Jej ochota, dôslednosť, profesionalita a hlavne ľudský prístup ku klientovi Vás naozaj milo prekvapí a budete jednoducho užasnutí. Skutočne môžem Vašu realitnú kanceláriu a servis ohľadne kúpy-predaja nehnuteľnosti v spolupráci s pani maklérkou Janou Tomečkovou len vrelo odporučiť. Osobne som bol nadmieru spokojný, za čo sa Vám chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať."

 

 

Ľubica Cisariková:

"Chcem sa poďakovať Vašej maklérke Jane Tomečkovej za profesionálny prístup pri predaji môjho bytu. Zvlášť musím oceniť jej ľudský prístup a ochotu pri rokovaní so záujemcami, krorých bolo pomerne veľa a celý proces bol dosť zdĺhavý, zrejme kvôli lokatite. Vďaka jej vynikajúcej komunikatívnosti a ústretovosti sa to podarilo.Ešte raz veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť a spoluprácu, určite budem odporúčať, ak niekto z mojich známych bude predávať alebo kupovať byt. Prajem pani Janke všetko dobré a veľa úspechov v práci."

 

 

Ľubomír P.:

"Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili na predaji bytu po našich rodičoch.
Ďakujem predovšetkým: maklérke Tomečkovej aj pani Mgr. Zápalovej za odborný, ale zároveň vysoko profesionálny ako aj priateľsko-vysvetľujúci prístup k zúčastneným stranám. Veľmi sa mi páčil operatívne prispôsobujúci sa pracovný program realitných pracovníčok vzhľadom na pracovný a osobný program zúčastnených kupujúcich a predávajúcich strán, bez ohľadu na svoj pracovný čas, ako aj dni pracovného voľna. Myslím si, že svoju prácu odviedli na vysokej profesionálnej úrovni, v čom im prajem veľa zdravia, energie a veľa, veľa ďalších spokojných zákazníkov. Novým majiteľom bytu prajem spokojné a nikým nerušené bývanie."

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 12/2019
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
"Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu."