KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Osobná stránka makléra
Mária Špergerová
Mária Špergerová
0907 752 213
spergerova-ZVNC-karinpartners.sk

Ponuka makléra
Sora

Mária Špergerová

Ako Vaša certifikovaná realitná maklérka ponúkam:

- predaj, kúpu a prenájom Vašich nehnuteľností    
- exkluzivitu    
- ponúkam Vám osobný odborný prístup k Vašej nehnuteľnosti
- vypracujem cenovú analýzu Vašej nehnuteľnosti    
- náš vzťah bude postavený na vzájomnej dôvere    
- poradenstvo pri výbere hypotéky    
- právnu ochranu pri predaji a kúpe nehnuteľnosti Ku každému klientovi sa snažím pristupovať individuálne.

Diskrétne, korektné a okamžité jednanie je pre mňa samozrejmosťou. Najväčšiu radosť mi robí stále rastúci počet spokojných klientov.
A nakoniec: nehnuteľnosti to nie sú objekty na predaj, prenájom a kúpu.

Motto: "Nehnuteľnosti, to ste predovšetkým Vy, čo v nich žijete a ich vlastníte. A my vás máme radi, preto vám chceme pomôcť a vy pomôžete nám. Je to dokonalá symbióza. To je moja filozofia a vy ju teraz poznáte..."

 

 

 

 

Maklér mesiaca:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napísali ste...

 

 

EB: "S realitnou kanceláriou Karin&Partners som bola veľmi spokojná. Oceňujem predovšetkým príjemný a profesionálny prístup pani Márii Špergerovej. Všetko prebehlo rýchlo a bolo jasne komunikované. Odporúčam."

 

 

 

Samuel Holý:

"S pani Máriou Špergerovou ako aj s RK Karin&Partners sme boli maximálne spokojní. Predaj bytu prebehol veľmi rýchlo. Komunikácia bola na profesionálnej úrovni. S ničím nebol problém."

 

 

 

Viera Kuchtová:

"Dobrý deň, pani Máriu Špergerovú som si nevybrala pri prenájme nehnuteľnosti náhodne. V roku 2014 predala moju nehnuteľnosť, takže som ju už poznala. Všetko prebehlo rýchlo na profesionálnej úrovni. Bola promtná a vždy mi vyšla v ústrety. Vedela sa vždy prispôsobiť obhliadke v čase, ktorý vyhovoval mne, dokonca bola ochotná prísť s klientom na obhliadku v čase jej voľna - v nedeľu. Budúci rok budem predávať môj 1-izbový byt a znovu ju oslovím. Taktiež by som ju odporúčila svojim priateľom a známym. Je top. Milý prístup, komunikácia, príjemné vystupovanie."

 

 

Romana Repiská:

"Chcela by som sa poďakovať za rýchle a pohotové sprostredkovanie služieb realitnej agentke Marii Špergerovej, za jej príjemný, seriózny prístup a informovanosť, ktorú som od nej dostala pri našom stretnutí. Býva sa mi dobre a som so všetkým spokojná. Ďakujem, že som si vybrala práve Vašu agentúru a našla tak rychlo bývanie."

 

 

Michal K.:

"Chcel by som veľmi poďakovať pani Špergerovej za služby a pomoc pri predaji bytu, za ochotu pri všetkom pomôcť a profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný a určite odporúčam ďalej. Prajem kopec spokojných zákazníkov :) "

 

 

p. Michalčíková:
"So službami kancelárie som bola nadmieru spokojná /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne veľmi krátkom čase, na naše prekvapenie skoro za 3 dni. Prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klientov."

 

 

Livia Struckmuller:
"Chcela by som sa poďakovať za zrealizovanie predaja bytu pani maklérke Márii Špergerovej a vašej realitnej kancelárii. Výborná spolupráca, profesionálny pristup a rýchle vybavenie boli výsledkom práce pripravených realitných odbornikov.  Prajem Vám i spoločnosti veľa úspechov a veľa ďalších spokojných klientov. Ďakujeme :)."

 

 

 

Michal Holečko:

"S realitnou kanceláriou sme boli spokojní a s p.Špergerovou obzvlášť. Bola milá, ústretová a hlavne sa snažila vo všetkom pomôcť a vyhovieť. Ďakujeme"

 

 

p. Lacková:

"Rada by som ohodnotila Vašu maklérku p. Máriu Špergerovú, s ktorou som bola nad mieru spokojná. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rada, že takí ľudskí pracovnici v realitných kanceláriách existujú, aj keď v menšej miere. Som veľmi spokojná s jej prístupom a veľmi rada ju budem odporúčať a šíriť jej meno v prospech Vašej firmy."

 

 

Katarína Farkašová:

"S p. Špergerovou sme boli maximálne spokojní. Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, zosúladenie termínov s predávajúcimi bolo promptné, všetky podklady pripravené včas a správne. Momentálne riešime posledné úkony potrebné k vyplateniu kúpnej zmluvy bankou. Určite Vás budeme odporúčať ďalej ;)"

 

 

R.F.:

"Chcel by som poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej,  za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz vďaka."

 

 

František Krampl:

"So služnami kancelárie som bol nadmieru spokojný /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne krátkom čase, prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klietov."

 

 

Lukáš Berinec:

"Spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou hodnotím vysoko pozitívne, najmä spoluprácu s p. Špergerovou. P. Špergerová bola mimoriadne nápomocná pri predaji bytu, o všetkom ma ako predávajúceho včasne informovala, aby bol zabezpečený čo najplynulejší prevod vlastníctva bytu. Jednoznačne odporúčam."

 

 

Lucia Holcbárová:

"Dobrý deň,chcem sa poďakovať za služby Karinpartners. Kúpa môjho bytu prebehla bez najmenších komplikácií a to vďaka p. Špergerovej. Už od prejaveného záujmu o byt išlo všetko veľmi rýchlo a precízne. Takže sa chcem ešte raz poďakovat konkrétne p. Špergerovej, že za mesiac všetko zvládla a odovzdala mi klúče od môjho prvého vysnívaného bytu. Určite Váš budem odporúčať každému, kto bude hľadat, predávať alebo prenajímať nehnutelnosť."

 

 

Ladislav Lorincz:

"Ďakujeme za rýchle vybavenie predaja bytu. Máte dobrú maklérku (Mária Špergerová), ktorá sa veľmi dobre starala a informovala nás o každom kroku. Ďakujeme." 

 

 

Veronika Kovačiková:

" Prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou a samotným maklérom, takže som nevedela čo čakat, avšak všetko mi bolo vysvetlené a pani maklérka (Mária Špergerová) všetko včas vybavila. Celkový dojem hodnotím veľmi dobre."

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 12/2019
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
"Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu."