Homestaging - KARIN & PARTNERS, s.r.o
koniec roka 22
Vyhľadávanie

V ponuke je 293 nehnuteľností.

Homestaging

Značka profesionálnej realitnej kancelárie

Potrebujete rýchlo predať nehnuteľnosť za najvyššiu trhovú cenu?

Využite našu službu HOME STAGING.

 

Čo je home staging?

Home staging je profesionálna estetická príprava nehnuteľnosti na predaj na realitnom trhu. Cieľom tejto služby je využiť potenciál bytu či domu a vyzdvihnúť  prednosti danej nehnuteľnosti. Je psychologickým nástrojom pre vytvorenie pozitívnych emócií u záujemcov o kúpu. Ide o marketingovú stratégiu zvýšiť dopyt po nehnuteľnosti a tým urýchliť jej predaj s maximálnym možným ziskom.

 

          

 

 

 

 

 

 

 

Prečo home staging?

Upútať niekoho pozornosť a ešte urobiť na niekoho veľmi dobrý prvý dojem je otázkou pár sekúnd. Realitné portáli a sociálne siete sú zahltené rôznorodou ponukou nehnuteľností. Ľudia sa rozhodujú na základe emócii v priebehu 7 sekúnd. Vyniknúť vášmu domu alebo bytu preto pomôže home staging. Home stager príbytok odosobní a upraví tak, aby vyhovoval životnému štýlu a potrebám čo najväčšiemu množstvu potencionálnych kupujúcich. Každá nehnuteľnosť je špecifická. Preto aj využitie dekorácií, doplnkov, zariadenia si vyžaduje odborné znalosti v tejto oblasti a posúdenie stavu nehnuteľnosti. 

      

 

Majitelia nehnuteľností majú často k svojim nehnuteľnostiam citový vzťah. Preto objektívne hodnotenie z ich strany nie je možné. Home stager je odosobnený. Vie sa na nehnuteľnosť pozrieť kriticky očami záujemcov, odborne poradiť čo treba zmeniť, aby sa nehnuteľnosť predala čo najrýchlejšie ale zároveň aj za najvyššiu trhovú cenu.

Štatistiky hovoria, že pri použití home stagingu (a správnom postupe predaja) sa nehnuteľnosť o 70 - 80% rýchlejšie predá, a o 5 až 10 % drahšie sa nehnuteľnosť predá oproti takej, ktorej sa starostlivosti nedostalo.

 

Výhody home stagingu:

 

Vyzdvihnete prednosti nehnuteľnosti

 

 

 

Vykonaním potrebných opráv, uprataním a odstránením pachov zatraktívnite nehnuteľnosť a zamedzíte znižovaniu ceny

 

 

 

Opticky zväčšíte priestor miestností

 

 

 

Zútulníte a presvetlíte nehnuteľnosť

 

 

 

U potencionálnych kupujúcich vyvoláte pocit domova, kladné émocie

 

 

 

Zlepšíte predstavu o možnosti využitia jednotlivých miestností

 

 

 

Kvalitnejšou a krajšou propagáciou nehnuteľnosti upútate pozornosť záujemcov o kúpu

 

 

 

Urýchlite rozhodovanie o obhliadke a následne o kúpe vašej nehnuteľnosti

 

 

A čo to v konečnom dôsledku pre vás ako predávajúcich znamená?

Rýchlejší predaj vašej nehnuteľnosti za vyššiu cenu.

"Volám sa Anetta Vlčáková a od roku 2016 s mojim partnerom Tomášom Janekom, poskytujeme našim klientom KARIN & PARTNERS, s.r.o. službu home staging. Pre rýchly predaj nehnuteľnosti za najvyššiu trhovú cenu, používame najmodernejšie nástroje pre maximálny efekt a home staging je jeden z nich. Mali sme už viacero klientov, ktorí si na začiatku skúšali predávať alebo prenajímať nehnuteľnosť sami. Po zlých osobných skúsenostiach, následne nás na odporúčanie oslovili. Po home stagingu a kvalitnej prezentácii nehnuteľnosti sa nám ozvali aj záujemcovia, že síce nehnuteľnosť pred mesiacom-dvoma videli na súkromnej inzercii, ale skôr ich odpudzoval jej vzhľad a nie ešte aby na nehnuteľnosť zareagovali. Boli milo prekvapení z objaveného potenciálu bytu alebo domu a viac ako polovica z týchto klientov si nehnuteľnosť prostredníctvom nás aj kúpila alebo prenajala."

 

 

 

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 3/2023
Michal Šumec
Michal Šumec 0948 038 459