KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Osobná stránka makléra
Zuzana Mikešová
Zuzana Mikešová
0902 566 396
maklerskalica-ZVNC-karinpartners.sk

Ponuka makléra
Sora

Maklér Skalica - Zuzana Mikešová

Do sveta realít som vstúpila v roku 2016. Hovorí sa, že tento rok bol rokom zmien a aj pre mňa to bola veľká zmena, no hlavne výzva, ktorá ma deň čo deň posúvala ďalej. Mojim poslaním je nájsť vhodných klientov a zabezpečiť tak spokojnosť na oboch stranách. Viem, čo znamená práca s ľuďmi, a práve preto je mi veľkou odmenou vidieť spokojných klientov.

Prečo som si vybrala túto prácu? Sama som zažila život na vidieku, v byte aj v dome. Každé z nich malo svoje „čaro“. Práve preto viem, ČO ponúkam, KOMU to ponúkam a PREČO to ponúkam.

Mám rada výzvy, mám rada ľudí a som otvorená akémukoľvek novému obchodu. Verím, že budete s mojou prácou spokojní.

 

Motto: „Spokojnosť prevyšuje všetko bohatstvo.“ – Molière, francúzsky herec a dramatik

 

Maklér mesiaca:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Napísali ste...:

 

 

Oľga Štvrtecká:

"So službami pani Mikešovej Zuzany sme boli veľmi spokojní. Nakoľko sa to určite ešte v histórii nestalo, lebo behom dvoch týždňov bol byt predaný a aj peniaze na účte a aj prevod na katastri. Na ozaj to bol nadľudský výkon. To svedčí o jej profesionalite, odbornosti a ľudskom prístupe. Nikdy neváhala byť nápomocná a svoj čas vždy ochotne venovala ako telefonicky, tak aj osobne.  Týmto ešte raz chceme poďakovať za všetky služby p. Mikešovej tak aj realitnej kancelárii KARIN & PARTNERS, s.r.o., za obetavú prácu a odborne vykonanú prácu."

 

 

Marián I.:

"V podstate nemám čo realitnej kancelárii Karin & Partners s r.o., a teda ani maklérke pani Mikešovej čo vytknúť, takže ja som bol maximálne spokojný s tým, ako prebehla kúpa bytu. V konečnom dôsledku som rád, že som si našiel byt, ktorý práve predávala táto realitná kancelária a samozrejme ochotná a príjemná maklérka pani Mikešová."

 

 

Radovan Kotrla:

"Čo sa týka práce a spolupráce s pani Zuzanou Mikešovou, možem hodnotiť len pozitívne. Rýchlo reaguje a promtne rieši všetky výzvy spojené s prácou realitného makléra, či už sa to týka predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Nie je problém ju kedykoľvek zastihnúť na telefóne. Konkrétne predaj vtedy ešte našej nehnuteľnosti sprostredkovala v časovom horizonte štyroch mesiacov, čo je veľmi solídny úspech. Pani Mikešová má veľmi profesionálne a reprezentatívne vystupovanie. Veľká vďaka patrí jej a vašej realitnej spoločnosti."

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 12/2019
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
"Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu."