Služby pre Vás - KARIN & PARTNERS, s.r.o
koniec roka 22
Vyhľadávanie

V ponuke je 293 nehnuteľností.

Služby pre Vás

Každému nášmu klientovi poskytujeme individuálny a profesionálny prístup. Radi si Vás vypočujeme, radi Vám pomôžeme a poradíme, aby celkový proces predaja/kúpy prebiehal bez akýchkoľvek zbytočných komplikácií. 

Pretože čas sú peniaze, ponúkame našim klientom výhodné a užitočné služby:

Právny servis 

Dôvera a spokojnosť našich klientov je pre nás prioritou. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti realitného právneho poradenstva. Naši skúsení právnici sa už niekoľko rokov venujú predovšetkým realitnému právu. 

Finančný servis

Spolupracujeme s tímom skúsených finančných poradcov. Klientom sprostredkujeme stretnutie, na ktorom im nezávislý finančný poradca pomôže s vybavením výhodnej hypotéky, porovná a vysvetlí výhody a nevýhody rôznych finančných produktov zo všetkých popredných bankových inštitúcii, pomôže a poradí pri vybavovaní poistky pre vašu novú nehnuteľnosť.

Homestaging

Upútať niekoho pozornosť a ešte urobiť na niekoho veľmi dobrý prvý dojem je otázkou pár sekúnd. Realitné portáli a sociálne siete sú zahltené rôznorodou ponukou nehnuteľností. Ľudia sa rozhodujú na základe emócii v priebehu 7 sekúnd. Vyniknúť vášmu domu alebo bytu preto pomôže home staging. Home stager príbytok odosobní a upraví tak, aby vyhovoval životnému štýlu a potrebám čo najväčšiemu množstvu potencionálnych kupujúcich. Každá nehnuteľnosť je špecifická.

Foto & Video

Agent kupujúceho

Vďaka službe Agent kupujúceho získate najlepšiu kúpu v rýchlom a rozumnom čase bez zbytočných komplikácií. Počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti sa môžete spoľahnúť na nášho profesionálneho realitného makléra. Téme nehnuteľností sa venuje každodenne, má prehľad o aktuálnej situácii na trhu nehnuteľností, novinkách či cenách, a práve preto bude vedieť, ako sa môže vyvíjať cena nehnuteľností.

 

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 3/2023
Michal Šumec
Michal Šumec 0948 038 459