KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Osobná stránka makléra
Zuzana Tóthová
Zuzana Tóthová
0917 524 119
tothova-ZVNC-karinpartners.sk

Ponuka makléra
Sora

Zuzana Tothová

Nehnuteľnosť, do ktorej prídete a aj sa v nej cítite ako doma, to je tá pravá nehnuteľnosť pre Vás ako kupujúcich. A preto sa vždy snažím klientom predávajúcim nehnuteľnosť vysvetliť, že na každú nehnuteľnosť sa nájde ten správny kupujúci.

Práca realitného makléra je ťažká, ALE SPOKOJNÝ KLIENT, ktorému pomáham prejsť zložitou cestou kúpy na jednej strane a predaja nehnuteľnosti na druhej strane, otvorenosť a chránenie klienta (potencionálny kupujúci pri vstupe do bytu), JE PRE MŇA VŽDY ODMENOU ZA PRÁCU. Na konci každého obchodu mám radosť, je to práca, ktorá stojí za to.

PONÚKAM VÁM  PROFESIONALITU, SPOĽAHLIVOSŤ, BEZPEČNOSŤ, ISTOTU A PARTNERSTVO PROSTREDNÍCTVOM MŇA AKO VÁŠHO REALITNÉHO  MAKLÉRA, PRETOŽE SPRÁVNY MAKLÉR PRISTUPUJE K VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI TAK, AKO BY JU SÁM VLASTNIL A SÁM PREDÁVAL.

My ďakujeme Vám, že sa môžeme podieľať na vašom šťastí, lebo ako povedal Platón: „KEĎ SA STARÁME O ŠŤASTIE INÝCH, NACHÁDZAME SVOJE VLASTNÉ.“ Vaše šťastie je kľúčom k nášmum úspechu .

Ďakujem Vám za dôveru a už teraz sa teším na spoluprácu s Vami...

 

Motto: "Nepredávam domy, ale životný štýl..."

 

 

 

 

 

 

 

Maklér mesiaca:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napísali ste...:

 

 

Pavel Mikulička:

"S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát. Od prvého momentu, t. j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Zuzanou Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rád, že takí schopní pracovníci v realitných kanceláriách existujú. Vždy mi bol vysvetlený každý potrebný proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, preto som nadobudol voči realitnej kancelárii istotu, že ma oslovili profesionáli. Všetko čo bolo naplánované, bolo bez starostí a nejakého zdržovania zo strany Realitnej kancelárie dotiahnuté do konca. Ďakujem a veľmi rád budem odporúčať a šíriť meno Zuzany Tóthovej a meno Realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS s. r. o."

 

 

 

Marek Gabonay:

"S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát, keď som našiel inzerát na predaj pozemku. Od prvého momentu, t.j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. Vždy mi bol vysvetlený proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, som nadobudol voči realitnej kancelárii dôveru, a to sa stáva, predpokladám, ojedinele. Vďaka za pomoc a držím palce!"

 

 

p. Hojstrič:
"Dobrý deň, nepredávam reality každý deň, ale keby som predával, tak si to predstavujem presne tak, ako to robí  p. Zuzana Tóthová a Realitná kancelária KARIN & PARTNERS s.r.o. Všetko naplánované, dotiahnuté do konca, nemal som žiadne problémy ani úkony navyše. Ďakujem a Odporúčam!"

 

 

 

M.N.:

"Cez realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS s.r.o. som kupoval a následne prenajal byt v Bratislave. O to, aby toto všetko prebehlo bez problémov, sa postarala pani Zuzana Tóthová, nakoľko som dosť zaneprázdnený. V podstate som sa nemusel starať o nič, pani Tóthová všetko zariadila. Nerobilo jej problém, že som mal čas len v neskorých hodinách, po bežnom pracovnom čase. Všetka komunikácia bola na vysokej profesionálnej úrovni, návrhy zmlúv a všetko bolo posielané mailom, aby si to jedna aj druhá
strana mohli preštudovať, poprípade doplniť o potrebné náležitosti. O všetkom som bol priebežne informovaný mailom, ako aj telefonicky. Vedela odpovedať na všetky otázky, čo som ohľadom kúpy a prenájmu mal. Ak by som zase niekedy niečo prenajímal, predával, či kupoval, obrátim sa určite znova na pani Tóthovú."

 

 

Erika a Tatiana Malá:

"Dobrý deň, so službami pani Zuzany Tóthovej sme boli veľmi spokojné. Bola vždy ochotná a nemala s ničím problém. Mala veľmi milý prístup, čo sme ocenili a vždy poradila. Odporúčali sme Vašu realitnú kanceláriu ďalej. Do budúcna Vám prajeme veľa spokojných klientov, ako sme boli aj my a veľa zdravia."

 

 

Lukáš Kabina:

"Musím povedať, že realitná kancelária KARIN & PARTNERS splnila všetky moje očakávania. Od prvého stretnutia s maklérkou až po odovzdanie nehnuteľnosti som nemal najmenší problém s komunikáciou s pani Zuzanou Tóthovou, čo prispelo k tomu, že celý obchod prebehol absolútne bezproblémovo. Od známych som počul niekedy až neuveritelné príbehy o tom, aké problémové a neprofesionálne vystupovanie môže panovať vo sfére realít. Som rád, že toto nebol môj prípad, práve naopak - absolútna profesionalita, slušnosť, príjemné vystupovanie, odborná znalosť a ochota poradiť -to všetko sú veci, s ktorými môžete pri spolupráci s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS určite rátať. Aspoň taká bola moja osobná skúsenosť. Chcel by som sa ešte raz poďakovať pani Zuzane Tóthovej a pani Karin Zápalovej za užasnú spoluprácu a prajem veľa úspechov do budúcnosti."

 

 

Marta Pipašová:

"Rada by som vyjadrila spokojnosť pri predaji nehnuteľnosti, ktorú som sprostredkovala cez vašu realitnú kanceláriu. Pani Zuzana Tóthová bola vždy ochotná, poradila mi. Bola somspokojná s jej profesionálnym prístupom. Ďakujem"

 

 

Michal Hornaček:

" Celkový dojem hodnotím na 1. O ponuke som sa dozvedel od kamarátky a rovnako aj ja by som odporúčil realitnú kanceláriu Karin & Partners iným. Spokojný som bol aj s prácou realitnej maklérky p. Zuzany Tóthovej."

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 12/2019
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
"Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu."