KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Osobná stránka makléra
JUDr. Marcel Korec
JUDr. Marcel Korec
0908 763 329
korec-ZVNC-karinpartners.sk

Ponuka makléra
Sora

JUDr. Marcel Korec

Senior maklér, certifikovaný realitný poradca
Člen realitnej únie Slovenskej republiky

 

Realitnému sprostredkovaniu sa venujem od roku 2008. Do mojej pôsobnosti patria okrem rezidentných nehnuteľností aj komerčné nehnuteľnosti a pozemky. 

Či už sa jedná o predaj, prenájom alebo kúpu, ku každému obchodu pristupujem maximálne profesionálne. Vždy trvám na dôkladom preskúmaní právneho stavu, aby sa predišlo akýmkoľvek škodám na majetku klienta. Pri vyjednávaní uprednosťnujem ľudský prístup založený na vzájomnej úcte. Pre predávajúceho/prenajímateľa vypracujem stratégiu ponuky a následneho marketingu.

 

Pri prezentácií nehnuteľnosti si dávam záležať na profesionálnych fotografiách a videoobhliadke. 

 

Certifikáty: 

  • Certifikovaný realitný poradca
  • Licencia Realitnej únie
  • Obchodné taktiky, stratégie, vyjednávanie a predaj
  • Psychologické faktory úspechu v realitnom obchode
  • Dražba nehnuteľností
  • Nemecký jazyk A1

 

Služby, ktoré ponúkam:

 

Motto 1: "Najlepší čas na vysadenie stromu, bol pred 20timi rokmi. Druhý najlepší čas je práve teraz.​" – čínske príslovie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napísali ste...

 

Tibor Č.:

"Chceme sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, osobitne p. JUDr. Korecovi za jeho odborný a ľudský prístup. Mali sme skúsenosť aj s inými maklérmi, ale p. Korec ich ďaleko pretromfol. Nech sa Vám darí a veľa dobrých obchodov."

 

 

p. Kirchner:

"Služby JUDr. Marcela Koreca - ako aj služby realitnej kancelárie boli na profesionálnej úrovni. Poskytnuté aj nadštandardné služy ako manuál prihlásenia u ZSE, SPP a správcu. Doporučujem.

 

 

Helena a Claus Schreierovi:

"Pán Korec naozaj vysoko vyčnieva nad bežnými maklérmi svojou profesionalitou, dochvíľnosťou a pripravenosťou. Po rôznych skúsenostiach s mnohými realitnými agentmi, sme radi, že sme narazili pri kúpe nášho bytu práve na neho, pretože je jedným z mála, ktorý disponuje vysokou odbornosťou, právnym vzdelaním a najmä motivovanosťou a úprimnou angažovanosťou pre tento druh práce."

 

 

 

Jana Pénzešová:

"Hovorím zo skúsenosti, v Marcelovi (p. Korec) získate nielen realitného makléra, ale aj profesionála so schopnosťou mediácie a doktora práv. To je v realitnej praxi neoceniteľné, najmä ak tým disponuje jeden spoľahlivy človek. Ďakujem mu za dobré rady a skvelý prehľad na trhu realít."

 

 

 

Ján Richter:

"Odporúčam služby JUDr. Koreca. Predaj nášho 4-izbového bytu prebehol rýchlo a nakoniec sme ho predali za viac ako bola pôvodná dohoda." 

 

 

Kerim Hudson:

"Great guy & agent. Super helpful with contracts and final details (including checking things like the meter readings and making sure the place is as advertised)."

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 12/2019
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
"Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu."