KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Osobná stránka makléra
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
Mgr. Karin Zápalová, RSc.
0918 971 554
zapalova-ZVNC-karinpartners.sk

Ponuka makléra
Sora

Mgr. Karin Zápalová, RSc.

Ako a prečo reality?

Moje prvé veľké ĎAKUJEM patrí objaviteľovi môjho potenciálu pôsobenia v realitnom biznise.
V r. 2008 mi p. Ivan Pauko a p. Bohuslav Ošťádal ukázali cestu, po ktorej kráčam s odhodlaním a zdvihnutou hlavou dodnes a za to im zo srdca ĎAKUJEM.

Po stovkách úspešne zrealizovaných obchodov pôsobím v tejto branži už deviaty rok nielen ako realitný maklér-poradca, ale aj ako manažér a v súčasnosti ako majiteľ realitnej kancelárie.

K srdcu mi prirástla i školiaca činnosť, ku ktorej som sa dostala vďaka skvelému a výnimočnému človeku, ktorého si nesmierne vážim a obdivujem predovšetkým po pracovnej stránke -JUDr. Mojmír Plavec -ĎAKUJEM, ŽE SI..
V Slovenskej realitnej akadémii /SORA/ školím už štvrtý rok začínajúcich maklérov.

Od r. 2015 zastávam pozíciu Podpredsedníčky Realitnej únie Slovenskej republiky, ktorej ciele , etický a morálny kódex napĺňajú moje pracovné i osobnostné hodnoty.

V každej situácii, v pracovnej pozícii  je veľmi dôležité pravidelné vzdelávanie a prísun aktuálnych informácií. Aj preto som absolvovala viacero kvalitných školení v oblasti obchodu, predajných techník, realitné vzdelávacie semináre ako napr.:

  • Profesijný (kariérny) titul RSc. (real estate consultant)
  • Certifikovaný realitný poradca
  • Realitný obchod v praxi
  • Homestaging - príprava nehnuteľností na predaj/prenájom
  • Psychologické faktory úspechu  v realitnom obchode
  • Vyššia profesionalita pracovníkov realitných kancelárií
  • Predajné techniky realitného makléra
  • Manažérska komunikácia
  • Rozvoj zručností v riešení konfliktov a mediácií

Na záver – prečo reality?

Dôvera a rovnováha v biznise vám prináša neopakovateľný pocit kvality a zmyslu vašej práce.

Motto 1: "Vyberte si prácu, ktorú milujete... a už nebudete pracovať NIKDY"   /Confucius/


Motto 2: "Budujte dlhodobo kvalitné vzťahy"   
/David Kotásek – veľké ĎAKUJEM za viaceré výnimočné myšlienky/                                                                                                                

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napísali ste...:

 

Lucija Churavá:

"Pani Zápalová, chcem Vám povedať, že ste ten najprofesionálnejší realitný agent, respektíve realitná kancelária, s akou som sa za posledné roky stretla (a to vlastním s mužom 4 nehnuteľnosti a aktuálne kupujeme piatu, takže to viem naozaj objektívne posúdiť). Bola to moja absolútne najlepšia skúsenosť :), či už z profesionálneho, odborného alebo ľudského hľadiska. 
Klient je pre Vás na prvom mieste, informácie v inzeráte boli úplné a korektné, nehnuteľnosť ste videli pred našou obhliadkou, zabezpečujete profeionálny právny servis, zabezpešujete notára vo vašej kancelárii, čím šetríte môj čas. Cítila som sa u Vás v kancelárii aj s Vami veľmi dobre :) . 
Bohužiaľ, nikto iný Vám nesiaha ani len po členky :(. 
Ak by som to hodnotila číselne ste 11 z 10 :-), väčšina realitných agentov je 2-3 z 10."

 

 

Ing. Darina Pasztorová:

"Bola som maximálne spokojná. Pani Zápalová bola veľmi ochotná a prijemná. Som jej vďačná za jej ľudský prístup."

 

 

Lukáš Kabina:

"Musím povedať, že realitná kancelária KARIN & PARTNERS splnila všetky moje očakávania. Od prvého stretnutia s maklérkou až po odovzdanie nehnuteľnosti som nemal najmenší problém s komunikáciou s pani Zuzanou Tóthovou, čo prispelo k tomu, že celý obchod prebehol absolútne bezproblémovo. Od známych som počul niekedy až neuveritelné príbehy o tom, aké problémové a neprofesionálne vystupovanie môže panovať vo sfére realít. Som rád, že toto nebol môj prípad, práve naopak - absolútna profesionalita, slušnosť, príjemné vystupovanie, odborná znalosť a ochota poradiť -to všetko sú veci, s ktorými môžete pri spolupráci s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS určite rátať. Aspoň taká bola moja osobná skúsenosť. Chcel by som sa ešte raz poďakovať pani Zuzane Tóthovej a pani Karin Zápalovej za užasnú spoluprácu a prajem veľa úspechov do budúcnosti."

 

Michaela Drábová:

"So službami a celkovým prístupom počas kúpy bytu som bola nadmieru spokojná, dokonca až prekvapená, ako profesionálne a naozaj super organizačne to majú zorganizované. Milý a priateľský prístup, perfektná komunikácia (konkrétne p. Zápalová). O všetkých potrebných úkonoch som bola priebežne informovaná, a oceňujem aj prístup a služby už aj po zrealizovaní kúpy. Určite odporúčam a ďakujem :)"

 

T. Kekenaková:

"Realitna maklerka (P. Zápalová) bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety predávajúcej, ale aj kupujúcej v maximálnu spokojnosť."

 

Margita Krajčovičovicová:

"Celkový proces predaja nehnuteľnosti bol na veľmi profesionálnej úrovni a realizácia obchodu bola z časového hľadiska uskutočnená veľmi promtne a bez komplikácií. Pani maklérka (p. Zápalová) mala všetko dopredu pripravené a nevyskytli sa žiadne nepredvídané okolnosti, ktoré by sťažovali alebo obmedzovali celý priebeh predaja."

 

 

MVDr. Miroslav Čupka:

"Dobrý deň pani Zápalová, aj ja sa Vám chcem poďakovať za Vašu ochotu, pomoc, ústretovosť a profesionálny a ľudský prístup pri kúpe, prenájme a maľovaní bytu. Boli sme milo prekvapení. Prajem Vám veľa zdravia, úspechov a spokojných klientov. Informácie o kvalitách Vašich služieb určite posuniem ďalej."

 

 

Radka Kolembusová:

"Síce to všetko trvalo viac, ako sme si mysleli, boli sme spokojní s pani Zápalovou, bola veľmi ochotná a vždy po ruke, keď sme potrebovali 😊"

 

 

Mária Šišková:

"Keďže som bola na strane kupujúceho, s pani Zápalovou som sa stretla až pri prvej obhliadke. Od prvého momentu však bola veľmi ústretová, odpovedala mi na všetky otázky, vysvetlila podrobnosti. Pri komplikáciach, ktoré nastali, mala pochopenie pre obidve strany, aj keď zastupovala predávajúcich. Všetko sa snažila riešiť k spokojnosti obidvoch strán, a práve preto by som ju oslovila pri potenciálnej ďalšej kúpe alebo predaji."

 

 

Štefan Ambroz, Brezno (Certifikovaný partner predaja, RE/MAX JOY):

"​Veľké ĎAKUJEM patrí pani Karin Zápalovej za prejavenú dôveru pri sprostredkovaní predaja bytu na strednom Slovensku, ďaleko od jej profesionálneho pôsobenia. Aj vďaka nej tu máme zopár šťastných mladých ľudí, ktorí na jednej strane dobre, rýchlo a bezpečne predali, na strane druhej sa nesmierne tešia z krásneho, nového bývania. Na pani Zápalovú sa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť, nesklame Vás."

 

 

Ľubomír P.:

"Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili na predaji bytu po našich rodičoch.
Ďakujem predovšetkým pani Tomečkovej a pani Mgr. Zápalovej za odborný, ale zároveň vysoko profesionálny ako aj priateľsko-vysvetľujúci prístup k zúčastneným stranám. Veľmi sa mi páčil operatívne prispôsobujúci sa pracovný program realitných pracovníčok vzhľadom na pracovný a osobný program zúčastnených kupujúcich a predávajúcich strán, bez ohľadu na svoj pracovný čas, ako aj dni pracovného voľna. Myslím si, že svoju prácu odviedli na vysokej profesionálnej úrovni, v čom im prajem veľa zdravia, energie a veľa, veľa ďalších spokojných zákazníkov. Novým majiteľom bytu prajem spokojné a nikým nerušené bývanie."

 

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 12/2019
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
"Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu."