Napísali ste... - KARIN & PARTNERS, s.r.o
jesen3
jesen5
obyvacka
jesen2
Vyhľadávanie

V ponuke je 315 nehnuteľností.

Napísali ste...

 

 

 

Vaše referencie, pozitívne hodnotenia aj pripomienky nám pomáhajú zdokonaľovať sa a poskytovať Vám naše služby čo najlepšie. 

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.

 

 

 

 • Vera Gazova:

"Veľmi dobrá komunikácia, príjemný prístup, rýchle jednanie...veľká spokojnosť"  /maklér: Bc. Enriko Fischer/

 

 • Denis Vymyslický:

"V pondelok som zavolal, že by som si chcel prenajať kanceláriu a v piatok som už dostal kľúče a všetko bolo vybavené. Profesionálny, rýchly a bezproblémový prístup. Ďakujem velmi pekne." /maklér: Bc. Enriko Fischer/

 

 • K. Fránerová:

"Touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie za vysoko profesionálny prístup pri predaji nehntuteľnosti realitnej maklérke Z. Tóthová. Veľmi oceňujem jej profesionalitu, promptnosť a rýchlosť, ktorou celý proces prebehol – počnúc prvým stretnutím a obhliadkou bytu, po spracovanie 3D vizualizácie, zverejnenie ponuky, predajom a vybavením všetkých administratívnych záležitostí. Jej konanie bolo korektné, komunikácia veľmi jasná a zreteľná, taktiež nám veľmi dobre poradila, čo bezpochyby dopomohlo k veľmi rýchlemu predaju nehnuteľnosti. Služby spoločnosti Karin & Partners a pani Z. Tóthovej môžem len odporučiť. Prajem Vám veľa spokojných klientov na strane predávajúcich aj kupujúcich."

 

 • p. Anna:

"Veľmi profesionálny prístup, komunikácia, empatia a hlavne skúsenosti. Určite budem odporúčať známym pri predaji alebo kúpe nehnuteľnosti" /maklér: JUDR. Marcel Korec/

 

 • p. Martin: 

"Profesionálny, výborný servis, realitný aj pravný, spolupracujeme viac ako 7 rokov. Len superlatívy. Vrelo odporúčam." /maklér: JUDR. Marcel Korec/

 

 • p. Helena:

"Obrovská spokojnosť - vysoká odbornosť a perfektný právny servis, profesionalita, pripravenosť, dostupnosť a najmä obrovská ochota. Za nás s manželom môžeme p. Koreca jedine vrelo odporúčať. Veľa úspechov prajeme!"  

 • p. Zuzana:

"So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. Maklér Marcel Korec nám bol od začiatku predaja bytu až do konca k dispozícii, mal našu plnú dôveru v obhliadkach a s komunikáciou so záujemcami o byt. Bol nápomocný pri vybavovaní všetkých "papierov", bol pohotový, flexibilný a pripravený. Veľmi pekne ďakujeme."

 

 • p. Marta Gibson:

"Rada by som poďakovala pani Zápalovej za pomoc pri predaji nášho pozemku v Devínskej Novej Vsi. Predaj bol dosť komplikovaný, pretože bolo veľa spoluvlastníkov, ktorí mali rôzne dosť nereálne cenové predstavy, jeden spoluvlastník žije dlhodobo v zahraničí, čo bol tiež trochu problém, ale pani Zápalová všetko zvládla veľmi kľudne a diplomaticky a k našej spokojnosti. Sme radi, že sme s ňou spolupracovali a môžem ju len odporúčať."

 

 • Ing. Oto Brešťanský:

"Dobrý deň, ďakujeme p. Janekovi a p. Vlčákovej za spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti, ich profesionalitu a slušnosť. Vrelo odporúčam."

 

 • Ing. Edita Miklová:

"Pani Vlčáková s p.Janekom po celú dobu predaja nehnuteľností vystupovali absolútne profesionálne, boli veľmi nápomocní, niekoľkokrát som vzdala poklonu pani Vlčákovej nielen k jej odbornosti, ale hlavne k ľudskosti a ženskej citlivosti. Nielenže ak v budúcnosti budem niečo kupovať/predávať, určite požiadam o pomoc túto dvojicu, naviac ich každému doporučím."

 

 • p. Alžbeta P.:

"Ďakujeme p.Vlčákovej a p.Janekovi za skvelú spoluprácu pri riešení predaja našej nehnuteľnosti, za Vašu neustálu podporu a snahu vyriešiť problémy, za ktoré ste vôbec nemohli - spôsobené prieťahmi bankou atď... Vždy ste boli s nami v kontakte a priebežne komunikovali každý krok. Realitný trh potrebuje takých ľudí, ako ste Vy a dúfam, že tejto profesii ostanete verní. Ďakujeme za všetko a Vaše služby. Robte to takto aj naďalej."

 

 • p. Miroslav:

"Celý obchod prebehol mimoriadne rýchlo, profesionálne, a bez problémov. Pána Janeka určite odporúčam."

 

 • p. Fránerová:

"Chcela by som vyjadriť poďakovanie Vašej realitnej kancelárii za rýchle a kvalitné služby hlavne realitnej maklérke Zuzana Tóthová.
Za jej profesionálny prístup, ochotu a ústretovosť. S vašimi službami sme maximálne spokojní a služby určite odporučím svojim priateľom a známym.  Vášmu celému tímuprajeme veľa zdravia a pracovných úspechov."

 

 • Róbert Mihálik:

"So službami Pani Zvonárovej sme boli veľmi spokojní, hlavne s jej profesionálnym prístupom, rýchlym jednaním pri kúpe bytu. Vysvetlila nám podrobne celý priebeh kúpy bytu. Každá naša otázka bola podrobne vysvetlená, čo nás čaká, dostali sme jasnú odpoveď. Všetko perfektne zorganizovala. Prvýkrát sme kupovali nehnuteľnosť, a preto sme boli veľmi radi, že jasne a podrobne s nami komunikovala v ktorúkoľvek hodinu či telefonicky alebo emailom. Nakoľko sme z iného mesta, zorganizovala stretnutie s bankou, kupujúcimi a predávajúcimi, zabezpečila kompletný právny servis. Jednanie bolo na profesionálnej úrovni, vždy nás informovala o aktuálnom stave kúpy nehnuteľnosti. Počas odovzdávania nehnuteľnosti mala pripravené a vyplnené všetky tlačivá, ktoré sme potrebovali pri prepise energií. Ešte raz ďakujeme za všetko."

 

 • Hana Romancikova:

"Byli jsme velmi spokojeni, jak s komunikaci, tak s osobnim pristupem. Pan Fischer je lidsky, ale zaroven profesionalni a diky nemu mame krasny domov. 🙂"

 

 • Mária Staníková:

"Bola som naozaj veľmi spokojná. P. Janek má profesionálne služby a prístup k práci. Veľmi dobre sa mi s ním komunikovalo. Oceňujem aj kvalitnú prezentáciu nehnuteľnosti. Naozaj veľmi profesionálne. Veľmi ďakujem."

 

 • p. Emília:

"Pani Zuzka Mikešová je príjemná mladá dáma, ktorá svoju prácu odvádza na prefesionálnej urovni.  Boli sme príjemne prekvapení jej ľudským prístupom k prehliadkam predávaného pozemku ako i správaním sa ku klientom."

 

 • p. Hermenská:

"Ďakujem pekne za služby vašej kancelárie prostredníctvom Zuzky Tóthovej, bola som veľmi spokojná s jej prácou, ochotou a snahou riešiť kúpu bytu. Určite v budúcnosti využijem služby vašej kancelárie v spolupráci so Zuzkou. Zavoláme si so Zuzkou a stretneme sa. Samozrejme, že moje dobré
skúsenosti so službami vašej kancelárie založené na profesionálnej a odbornej úrovni si nemôžem nechať len pre seba, ale šírim ich ďalej."

 

 • Zuzana Tunegová:

"Chcem sa úprimne poďakovať za služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne pani maklérke Ing. Kataríne Pírovej, za zrealizovanie prenájmu bytu. 
Osobne oceňujem jej priamu, vecnú a rýchlu komunikáciu. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni, vždy som bola informovaná o aktuálnom stave obchodu a v akom štádiu sa nachádza. V tejto hektickej dobe to bolo presne to, čo som potrebovala a to mi dodávalo pocit istoty a dôvery. Ešte raz obrovské ĎAKUJEM! Rozhodne odporúčam a obrátim sa na jej služby aj pri najbližšej príležitosti, rovnako ju odporučím aj svojim známym."

 

 • p. Poliachová:

S odvedenou prácou pani Tothovej, sme boli maximálne spokojní pre jej vysokú odbornosť, profesionalitu a perfektný servis od obhliadky až po odovzdanie kľúčov od našej nehnuteľnosti. Veľmi pekne ďakujeme a môžeme ju len odporučiť."

 

 • Mgr. Peter K.:

"Dobrý deň p. Pírová, ďakujem hlavne za Vašu ochotu, profesionálny prístup a trpezlivosť. Vážime si to, že ste nám ten domček ponúkli ako prvým a určite Vás budeme odporúčať našim známym, resp. sa na Vás znovu obrátime aj my, keď budeme riešiť prenájom alebo predaj nášho bytu v SC."

 

 • Samuel Dobša:

"Skvelé jednanie, profesionálny prístup a ochota, za nás obrovská spokojnosť so službami pána Fischera. Od obhliadky až po predanie kľúčov od kancelárskeho priestoru pán Fischer odviedol skvelú prácu. Môžem len odporučiť. Veľká vďaka patrí pánovi Fischerovi."

 

 • Marek Černek:

"Pánovi Fischerovi patrí moja vrelá vďaka za skvelé a najmä profesionálne jednanie a taktiež ochotu. Od prvej obhliadky až po odovzdanie bytu prebehlo všetko bez problémov. Z jednaní pána Fischera mi ostali len dobré pocity. Ďakujem."

 

 • Adela S.:

"Najlepší maklér akého som kedy stretla a už sme predávali viac nehnuteľností. Keď mi pán Janek ponúkol exkluzivitu, bola som trochu skeptická nakoľko som s exkluzívnou zmluvou mala skúsenosť už z minulosti a žiaľ nie veľmi pozitívnu. Táto spolupráca bola úplne iná. Vďaka záujmu, profesionalite a dôkladnosti pri príprave materiálu do inzercie sa naša nehnuteľnosť predala hneď na prvej obhliadke. Nasledovala dobrá zmluva, dobrá komunikácia, o každom kroku pri predaji som presne vedela. Termíny boli dodržané, viac spokojná by som nemohla byť. Od začiatku až do konca procesu predaja som sa cítila bezpečne, a takto by to malo vyzerať vždy. Tak zodpovedného makléra som skutočne nestretla.  V blízkom čase budem predávať ešte jednu nehnuteľnosť a už teraz viem koho oslovím pre pomoc. Ďakujem."

 

 • M.Majerník:

"S realitnou maklérkou p.Tóthovou sme boli veľmi spokojní. Vždy bola ochotná, veľmi ústretová riešiť veci kedykoľvek, aj počas svojho voľna a víkendov. Podala informácie zrozumiteľne, rýchlo a bez akýchkoľvek problémov. Týmto by sme jej, aj celej vašej spoločnosti, chceli veľmi pekne za všetko poďakovať."

 

 • Ivana Nechybová:

"Dobrý deň pani Pírová, touto cestou Vám chcem poďakovať za sprostredkovanie predaja našej garsónky. Je šťastie v tejto ťažkej dobe stretnúť človeka nielen profesného, ale i  ľudského. Vďaka tomuto prístupu celý predaj prebehol veľmi rýchlo, bez najmenších zádrhelov. Oceňujem spracovanie všetkých dokumentov. Z môjho pohľadu vysoká profesionalita. Dovoľte mi, zaželať Vám veľa úspešných predajov a Vaše služby odporučím ďalej. Ešte raz veľká vďaka."

 

 • Marian P.:

"Profesionalita, nadštandardný prístup, priateľské a ústretové jednanie, ochota, spoľahlivosť a odhodlanie." /makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/

 

 • Dana a Marek Mikuškovci:

"Chceli by sme sa Vám poďakovať za vynikajúcu spoluprácu ohľadne sprostredkovania nájmu nášho bytu v Bratislave /makléri: Anetta Vlčáková a Tomáš Janek/. Bolo to rýchle, korektné a profesionálne. Môžeme len chváliť. Ľudský a zároveň profesionálny prístup a hlavne rýchle jednanie. Všetko tak ako má byť. Radosť spolupracovať. Prajeme veľa úspechov."

 

 • Slavomír Klárik:

"S odvedenou prácou pani Pírovej som bol maximálne spokojný, odviedla naozaj dobrú prácu a nehnuteľnosť sa podarilo predať vo veľmi krátkom čase. Od podania inzerátu prostredníctvom KARIN & PARTNERS ubehli len 2 týždne a podarilo sa nájsť seriózneho kupcu nehnuteľnosti. Na pani Pírovú som sa obrátil aj kvôli dobrým skúsenostiam z minulosti, kedy mi rovnako zabezpečovala kompletnú službu okolo kúpy bytu. Všetky procesy ohľadom predaja boli zabezpečené na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem aj priebežnú komunikáciu počas celého procesu predaja a dobrú informovanosť. Jednoznačne odporúčam služby pani Pírovej. Ďakujem Vám."

 

 • p. Helena:

"Obrovská spokojnosť - vysoká odbornosť a perfektný právny servis, profesionalita, pripravenosť, dostupnosť a najmä obrovská ochota. Za nás s manželom môžeme p. Koreca jedine vrelo odporúčať. Veľa úspechov prajeme!"

 

 • p. Zuzana:

"So spoluprácou sme boli veľmi spokojní. JUDr. Korec nám bol od začiatku predaja bytu až do konca k dispozícii, mal našu plnú dôveru v obhliadkach a s komunikáciou so záujemcami o byt. Bol napomocný pri vybavovaní všetkých "papierov", bol pohotový, flexibilný a pripravený. Veľmi pekne ďakujeme."

 

 • p. Lehuta:

"Realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS, konkrétne JUDr. Marcela Koreca, som si vybral pre predaj mojej nehnuteľnosti na základe pozitívnej referencie od známych. Túto referenciu môžem len potvrdiť. Počas celého procesu predaja som bol maximálne spokojný so službami pána Koreca, za jeho aktívny a profesionálny prístup. Celý servis poskytnutý Vašou kanceláriou, od prvého stretnutia, až po posledné podanie rúk hodnotím maximálne pozitívne. Ďakujem a odporúčam realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS a JUDr. Marcela Koreca každému, kto hľada profesionálne služby predaja nehnuteľnosti."

 

 • rodina: Katarína, Jozef a Jožko:

"Ďakujeme za spoluprácu pri kúpe nového bytu a následne aj predaji nášho bytu JUDr. Korcovi, ktorý bol velmi nápomocný a zabezpečil nám hladký priebeh obhliadok, právnej administratívy, vybavovanie katastra, komunikáciu s predávajúcim aj kupujúcou a tiež nám ponúkol aj kontakt na finančného poradcu, ktorý nám pomohol vybaviť hypotéku a toto všetko v čase COVID - 19, keď boli všetky procesy sťažené v maximálnej možnej miere . Naozaj sme radi, že za takýchto okolností môžeme už bývať v novom byte. Pán Korec je tiež veľmi sympatický po ľudskej stránke :-) "

 

 • p. Kristína:

" Komunikatívny, rád poradil, vybavil všetko rýchlo a hladko aj po čase, keď som potrebovala poradiť, tak bol veľmi ochotný." (maklér: JUDr. Marcel Korec)

 

 • L. Szluková:

"Ďakujeme vám za vysokú profesionalitu, prístup, ustretovost a trpezlivosť. Želáme viac pracovných úspechov, ako tých druhých." (maklér: JUDr. Marcel Korec)

 

 • M. Žitnayová:

"Chcela by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie prenájmu môjho bytu. Bola som veľmi spokojná s Vašou profesionalitou a nadštandardným prístupom. Na základe mojich skúsenosti Vás môžem bez váhania vrelo odporučiť." (maklér: JUDr. Marcel Korec)

 

 • Anna Novotná:

"Ďakujem boli ste komunikativny, ochotný, znalý prostredia a nápomocný pri obhliadkach. Ak budem v budúcnosti potrebovať služby realít, určite sa obrátim na Vás." (maklér: JUDr. Marcel Korec)

 

 • p.Tibor:

"Chceme sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, osobitne p. JUDr. Korecovi za jeho odborný a ľudský prístup. Mali sme skúsenosť aj s inými maklérmi, ale p. Korec ich ďaleko pretromfol. Nech sa Vám darí a veľa dobrých obchodov." 

 

 • p. Kirchner:

"Služby JUDr. Marcela Koreca - ako aj služby realitnej kancelárie boli na profesionálnej úrovni. Poskytnuté aj nadštandardné služy ako manuál prihlásenia u ZSE, SPP a správcu. Doporučujem." 

 

 • Helena & Claus Schreierovi:

"Pán Korec naozaj vysoko vyčnieva nad bežnými maklérmi svojou profesionalitou, dochvíľnosťou a pripravenosťou. Po rôznych skúsenostiach s mnohými realitnými agentmi, sme radi, že sme narazili pri kúpe nášho bytu práve na neho, pretože je jedným z mála, ktorý disponuje vysokou odbornosťou, právnym vzdelaním a najmä motivovanostou a úprimnou angažovanosťou pre tento druh práce."

 

 • Jana Pénzešová:

"Hovorím zo skúsenosti, v Marcelovi získate nielen realitného makléra, ale aj profesionála so schopnosťou mediácie a doktora práv. To je v realitnej praxi neoceniteľné, najmä ak tým disponuje jeden spoľahlivy človek. Ďakujem mu za dobré rady a skvelý prehľad na trhu realít." (maklér: JUDr. Marcel Korec)

 

 • Ján Richter:

"Odporúčam služby JUDr. Koreca. Predaj nášho 4-izbového bytu prebehol rýchlo a nakoniec sme ho predali za viac ako bola pôvodná dohoda."

 

 • Roman Bobiš: 

"Absolútne profesionálny a odborný prístup. Servis na najvyššej úrovni a zároveň úprimný ľudský a trpezlivý prístup. Takto má vyzerať špičkový servis realitnej kancelárie!" (makléri: Mgr. Anetta Vlčáková a Tomáš Janek)

 

 • Iryna a Sebastien Copp:

"S pani Pírovou sme spolupracovali pri predaji už niekoľkých našich nehnuteľností a sme každý krát boli veľme spokojní s jej prácou. Bolo to vždy efektívne, profesionálne, s dotiahnutím úplne všetkých detailov, ale popri tom vždy veľme príjemný, ľudský prístup. Veľme pekne ďakujeme a všetkým odporúčame."

 

 • Mária Sinayová:

"Pani Karin Zápalová pracuje naozaj na vysokej profi úrovni s veľmi dobrým prístupom ku klientovi. Vybavila všetko promptne aj mimo jej kompetencie."

 

 • Tvrdoňovci:

"Pre veľkú väčšinu z nás je rozhodnutie vykonať zmenu, akou je bývanie, zásadnou, existenčnou a často, ako i v našom prípade, nie jednoduchou procedurálnou otázkou. Otázkou, ktorá si vyžaduje znalosti v realitnom priestore, vo finančnej, bankovníckej politike a jej mechanizmoch, obsiahlych právnych predpisoch a samozrejme v obchodno-technických postupoch. Pani Mgr. Karin Zápalová RSc., Vaše široké profesionálne znalosti okrem spomenutého, sú umocnené citlivým vnímaním a pochopením, taktnou priamosťou, dôslednosťou a pokojom. A my sme mali to šťastie Vás stretnúť a poznať, a práve vďaka Vám zreálniť naše predstavy o ďalšom našom živote. Ďakujeme!"

 

 • Mária Kučerová s rodinou:

"Chceli by sme sa týmto poďakovať maklérke pani Zuzane Mikešovej z realitnej kancelárie Karin&Partners za všetky služby spojené s kúpou nehnuteľnosti ❤"
 

 

 • Mária Kučerová s rodinou:

"Chceli by sme z celého ❤ poďakovať maklérom pani Mgr. Anettke Vlčákovej a pánovi Tomášovi Janekovi z realitej kancelárie Karin&Partners za predaj našej nehnuteľnosti a pomoc pri právnych úkonoch pri kúpe novej nehnuteľnosti ❤. Ich poradenstvo, podpora, ľudský prístup, 100% nasadenosť nám veľmi pomohla 🙏❤. Svoju prácu vykonávajú s plným nasadením a profesionálnym prístupom. ❤ Ešte raz veľké Ďakujem ❤ "

 

 • S.D.:

"​Ďakujem veľmi pekne za fantastický realitný, právny a ľudský servis a spoluprácu (pozn.: realitní makléri: Anettka Vlčáková a Tomáš Janek). V týchto komplikovaných časoch to bol vysoký nadštandard, veľmi si to vážim."

 

 • Mária Hermanská:

"Chcem sa úprimne poďakovať za služby realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne pani maklérke Zuzane Tóthovej, za zrealizovanie predaja rodinného domu. Pani Tóthová je profesionálka vo svojom obore. Predaj sa uskutočnil k veľkej spokojnosti oboch strán - predávajúcich i kupujúcich. Mala som česť stretnúť sa s pani Zápalovou, ktorá nám vyšla maximálne v ústrety. Určite odporúčam využiť služby realitnej kancelárie."

 

 • Ing. Vladimír Mihálik:

​"S prácou realitnej kancelárie sme nadmieru spokojní. So sestrou sme predávali rodičovský dom, pričom každý z nás býva v inom meste. P. Zuzana Tóthová aj p. Karin Zápalová to vedeli skvele zorganizovať a keď sa vyskytol právny problém s časťou pozemku, tak to tiež pohotovo právne vyriešili. Veľká vďaka pani Tóthová a pani Zápalová."

 

 • Peter Levai

"Touto cestou by som sa Vám (maklér Ing. Katarína Pírová) chcel poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu. Veľmi si vážim Váš prístup, ochotu a hlavne profesionalitu. Ďakujem za Vašu trpezlivosť v rozhovoroch a vysvetleniach, ako má celý proces predaja bytu prebiehať. Dovoľte, aby som Vám poprial krásne vianočné sviatky, do nového roku veľa úspechov a hlavne veľa zdravia Vám, celej Vašej rodine a tiež celému kolektívu Karin&Partners."

 

 • Barbora Rozsypalová:

"Touto cestou by som chcela poďakovať za možnosť využitia služieb Vašej Realitnej kancelárie Karin&Partners s.r.o., aj za skvelú spoluprácu s realitnými maklérkami -  pani Zuzanou Tóthovou a pani Darinou Šobáňovou. Moja požiadavka ohľadom predaja jednej nehnuteľnosti a kúpy druhej nehnuteľnosti bola zrealizovaná perfektne, všetko prebehlo hladko, nad očakávania, všetky moje požiadavky boli akceptované. Prístup od maklérok bol úžasný, komunikácia bola na profesionálnej úrovni, z môjho pohľadu obe realitné maklérky vynaložili maximálne úsilie pri predaji/kúpe nehnuteľností, pričom sa jednalo o realizáciu v náročnom "Korona-období". Taktiež pristup od pani majiteľky RK Mgr. Karin Zápalovej bol skvelý. Ďakujem Vám a som rada, že som mohla realizovať predaj/kúpu práve prostredníctvom Vašej RK."

 

 • Ivica Markovičová a Marián Keleši:

"Ďakujeme pani Zvonárová za ústretovosť, ochotu, doslednosť a profesionalitu s akou ste nás sprevádzala na dobrodružnej ceste, na konci ktorej sa tešíme z úrody hrozna, ovocných stromov, z plánovania nového ateliéru na brehu krásneho jazera. Prajeme veľa úspechov Vašej kancelárii. S úctou Ivica a Marián"

 

 • Peter Sušienka:

"S prácou Ing. Beaty Zvonárovej sme boli maximálne spokojný. Profesionálny prístup, veľká ústretovosť a ochota všetko vybaviť k našej spokojnosti. Ďakujeme veľmi pekne."

 

 • Miriam R. s rodinou:

"Ďakujeme pani maklérke (p. Villemová) za vysoko profesionálny prístup, vďaka ktorému už niekoľko rokov využívame jej služby pri predaji aj prenájme našich nehnuteľností."

 

 • Šípošovci:

"Dobrý deň pani Villemová. S Vašou prácou sme na 100 percent spokojní, poradili ste, informovali, veci ste dotiahli do konca. Ste na slovo vzatá odborníčka. Veľmi ste nám pomohli, za čo Vám patrí veľká vďaka. Ak budeme potrebovať pomoc, obrátime sa na Vás. Prajeme Vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote." 

 

 • Jana K.:

"Pri kúpe môjho bytu bola od začiatku Klaudia Villemová najlepšou voľbou realitného agenta. Jej profesionalita, komunikácia a znalosť trhu boli na najvyššej úrovni
Počas celého procesu bola veľmi proaktívna, ústretová a komunikatívna. Bola skvelou podporou, ktorá ma držala v obraze pri každom kroku. S ničím nemala žiadne veľké problémy, dokonca v mnohých bodoch kúpy prišla s vlastnými veľmi prepracovanými ideami. Jednou vetou: "SKVELÝ PROFESIONÁL, S KTORÝM JE RADOSŤ SPOLUPRACOVAŤ."

 

 • Rodina Palčáková:

"Chceli by sme sa Vám poďakovať za veľmi korektný a profesionálny prístup pri sprostredkovaní predaja nášho bytu. Oceňujeme kreativitu a komunikatívnosť počas vybavovania všetkých potrebných dokladov. Sme veľmi radi, že sme sa stretli s takým fundovaným prístupom Mgr. Klaudie Villemovej."    

 

 • Matúš R.:

"Klaudia Villemová ma ochotne sprevádzala celým procesom predaja bytu a pomohla mi konzultovať aj právne záležitosti spojené s kúpou novej nehnuteľnosti. S jej prístupom a profesionalitou som bol spokojný, výsledok bol podľa mojich predstáv."

 

 • Alena Malíčková:

"Pri predaji nášho bytu bola p. Villemová veľmi ústretová a milá. Svoju prácu robí na vysokej profesionálnej úrovni a preto by som ju odporučila aj iným klientom." 

 

 • Orgovan:

"Pani Villemová, ja som ako klient bol veľmi spokojný s Vašou spoluprácou. Najprv ste mi našli prenájom za mňa a moju rodinu a po nejakom čase ste mi vybavili, aby sme si kúpili byt. Tak pani Villemová, ja som s manželkou veľmi spokojní, že ste sa snažili nám pomôcť. Ďakujem Vám veľmi pekne z ❤. " 

 

 • Michaela V.:

"Ďakujem pani Villemovej za sprostredkovanie predaja mojej nehnuteľnosti. Cením si veľmi kvalitný a profesionálny prístup. V budúcnosti by som sa opäť obrátila na jej služby, vrelo odporúčam."

 

 • Ainagul Danielová:

"Chcela by som poďakovať p. Pírovej za prácu, ktorú odviedla profesionálne a dotiahla s nami až do konca. Veľmi pekne jej ĎAKUJEM. Už nám predala v Malackách byt a teraz aj dom, tak do budúcna išla by som zase za ňou. Je veľmi šikovná a kľudná a vie čo robí. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE ZA VAŠU PRÁCU."

 

 • Rodina Macková:

"So službami realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne p. maklérky Márie Špergerovej, sme boli nadmieru spokojní. Pani Mária Špergerová je neskutočne ľudský a milý človek. Je to profesionál celou dušou, prístupom, slušnosťou a dôslednosťou, pretože to, čo robí, robí od srdca. Nakoľko nám v roku 2015 jednu nehnuteľnosť predala, vedeli sme, že oslovíme opäť práve ju. Od začiatku do konca procesu kúpy nehnuteľnosti nám boli poskytované nadštandardné služby, všetko bolo riešené promptne a v náš prospech. Servis poskytovaný pani Máriou Špergerovou a realitnou kanceláriou napriek skutočnosti, že obhliadky sa vykonávali v čase pandémie COVID-19, bol na profesionálnej úrovni, zabezpečené bolo aj právne a finančné poradenstvo, notár a taktiež asistencia pri preberaní nehnuteľnosti, takže sme nemuseli nič riešiť. Veľmi pekne ďakujeme a určite VRELO odporúčame p. Máriu Špergerovú a realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS. Celému kolektívu patrí jedno veľmi veľké ĎAKUJEME."

 

 • Robert Lehuta:

"Realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS, konkrétne JUDr. Marcela Koreca, som si vybral pre predaj mojej nehnuteľnosti na základe pozitívnej referencie od známych. Túto referenciu môžem len potvrdiť. Počas celého procesu predaja som bol maximálne spokojný so službami pána Koreca, za jeho aktívny a profesionálny prístup. Celý servis poskytnutý Vašou kanceláriou, od prvého stretnutia, až po posledné podanie rúk hodnotím maximálne pozitívne. Ďakujem a odporúčam realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS a JUDr. Marcela Koreca každému, kto hľada profesionálne služby predaja nehnuteľnosti."

 

 • A.D.:

"Z môjho pohľadu som mala zložitý predaj môjho 3-izb.bytu za menší. Moja predstava bola, že ideálna by bola výmena. A tým by som predišla stresu z možného ostania na ulici aj keď s peniazmi z predaja na účte. Nemožné sa podarilo nad moje očakávanie. Vďaka brilantnej mediátorskej práci Anettky Vlčákovej, empatickej, šikovnej realitnej maklérky. Dokázala zladiť našu komunikáciu do formy prijateľnej pre obe strany. Predaj a výmena prebehli za krátky čas k našej najvyššej spokojnosti. Obrovská vďaka ☺.  V jej rukách, s jej odbornosťou, ľudským prístupom ste vždy vo výhode. Vrelo ju odporúčam."

 

 • Katarína, Jozef a Jožko:

"Ďakujeme za spoluprácu pri kúpe nového bytu a následne aj predaji nášho bytu JUDr. Korcovi, ktorý bol velmi nápomocný a zabezpečil nám hladký priebeh obhliadok, právnej administratívy, vybavovanie katastra, komunikáciu s predávajúcim aj kupujúcou a tiež nám ponúkol aj kontakt na finančného poradcu, ktorý nám pomohol vybaviť hypotéku a toto všetko v čase COVID - 19, keď boli všetky procesy sťažené v maximálnej možnej miere . Naozaj sme radi, že za takýchto okolností môžeme už bývať v novom byte. Pán Korec je tiež veľmi sympatický po ľudskej stránke :-) "

 

 • Petra a Marcel:

"So službami realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS, konkrétne p. maklérky Zuzany Tóthovej sme boli nadmieru spokojní. Od začiatku do konca procesu kúpy nehnuteľnosti nám boli poskytované nadštandardné služby, všetko bolo riešené promptne a v náš prospech. Servis poskytovaný pani Zuzanou Tóthovou a realitnou kanceláriou bol na profesionálnej úrovni, zabezpečené bolo aj právne a finančné poradenstvo, notár a taktiež asistencia pri preberaní nehnuteľnosti, takže sme nemuseli nič riešiť. Veľmi pekne ďakujeme a určite odporúčame p. Tóthovu a KARIN & PARTNERS."

 

 • Dušan Dolnák:

"Chcem sa týmto poďakovať za spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou pri predaji nášho pozemku. Vážim si odborný prístup aj ústretovosť pani Špergerovej."

 

 • p. Laco:

"Maximálne profesionálny prístup a veľká dávka ľudskosti k tomu. Akýkoľvek ďalší predaj resp. kúpu by som realizoval iba s touto maklérkou (Anetta Vlčáková)."

 

 • p. Silvia:

"Maximálna spokojnosť. Oceňujem vysoko profesionálny prístup a zároveň ľudský a ústretový prístup. Bola som spokojná s komplexným servisom, ktorý mi realitná maklérka (Anetta Vlčáková) poskytla od začiatku až po koniec predaja mojej nehnuteľnosti a kúpy novej nehnuteľností. Výborná pomoc pri vybavovaní záležitostí v banke, maximálna pomoc pri právnych veciach a tiež komunikácia a vybavovanie vecí s katastrom. Odporúčam maklérku a realitnú kanceláriu všetkým, kto idete predávať alebo kupovať nehnuteľnosť."

 

 • Tibor Hačko:

"Dobrý deň p. Zápalová, na základe dobrej referencie na p. Špergerovú som sa rozhodol osloviť ju o pomoc pri predaji mojej nehnuteľnosti. Bol som veľmi spokojný s prístupom p. Špergerovej, ako aj Vašim. Ste profesionáli! No, a v neposlednom rade obrovská spokojnosť s cenou a rýchlosťou predaja nehnuteľnosti. Ďakujem, a Vašu realitnú kanceláriu a p. Špergerovú budem určite odporúčať ďalej."

 

 • Milan Tomka:

"Chceli by sme sa poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej,  za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme."

 

 • Mário Miškerik:

"Pri kúpe nehnuteľnosti som absolvoval pár stretnutí s p.Šarkozyovou a vždy bola milá a riadne ma poučila a oboznámila so skutočnosťami, čo ešte nás pri kúpe bytu čaká a
všetko okolo toho. Osobne môžem služby p. Šarkozyovej vrelo odporučiť... slušná, milá a ochotná vždy nájsť dajaké východisko a spôsob, aby zákazník bol spokojný. Celkové hodnotenie r.h. dávam známku 1."

 

 • Alena Ďalogová:

"Chcem sa veľmi pekne poďakovať Vašej spoločnosti a konkrétne p. Beatke Zvonárovej za pomoc pri predaji nehnuteľnosti. V celom procese som sa nemusela o nič starať, všetko bolo profesionálne a korektne zastrešene. p. Beatka, Vy ste jeden úžasný človek a som rada, že som sa s Vami mohla spoznať. Realitnú kanceláriu Karin & Partners určite odporúčam, nasadili latku veľmi vysoko. Celému tímu prajem krásne sviatky a všetko dobre v Novom roku."

 

 • Oľga Štvrtecká:

"So službami pani Mikešovej Zuzany sme boli veľmi spokojní. Nakoľko sa to určite ešte v histórii nestalo, lebo behom dvoch týždňov bol byt predaný a aj peniaze na účte a aj prevod na katastri. Na ozaj to bol nadľudský výkon. To svedčí o jej profesionalite, odbornosti a ľudskom prístupe. Nikdy neváhala byť nápomocná a svoj čas vždy ochotne venovala ako telefonicky, tak aj osobne.  Týmto ešte raz chceme poďakovať za všetky služby p. Mikešovej tak aj realitnej kancelárii KARIN & PARTNERS, s.r.o., za obetavú prácu a odborne vykonanú prácu."

 

 • EB:

"S realitnou kanceláriou Karin&Partners som bola veľmi spokojná. Oceňujem predovšetkým príjemný a profesionálny prístup pani Márii Špergerovej. Všetko prebehlo rýchlo a bolo jasne komunikované. Odporúčam."

 

 • Samuel Holý:

​"S pani Máriou Špergerovou ako aj s RK Karin&Partners sme boli maximálne spokojní. Predaj bytu prebehol veľmi rýchlo. Komunikácia bola na profesionálnej úrovni. S ničím nebol problém."
 

 

 

 • Jana Franceová:

"Dobrý deň pani realitná maklérka Kristína Šárközyová,
Ďakujem Vám veľmi pekne za všetko, čo sa týkalo ohľadom sprostredkovania predaja môjho bytu. Bola som s Vami veľmi spokojná, ste veľmi milá, sympatická, komunikatívna a dôsledná. Za Vašu prácu ako i realitnú kanceláriu Vám patrí veľká vďaka a pochvala za všetko sprostredkovanie. Budem Vás odporúčať aj iným. ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM PEKNE !!!"

 

 • rodina Konopová:

"S pani Katarínou Pírovou sme boli veľmi spokojní, svojim proaktívnym prístupom dokázala v pomerne krátkom čase nájsť vhodných záujemcov o našu nehnuteľnosť, čo následne viedlo k predaju nehnuteľnosti, ktorá bola pred stretnutím s pani Pírovou na trhu dlhšiu dobu. Pani Pírová je veľmi ochotná, pristupuje k svojej práci profesionálne a s obdivuhodným zaujatím pre svoju profesiu. Ďakujeme"

 

 • Viera Kuchtová:

"Dobrý deň, pani Máriu Špergerovú som si nevybrala pri prenájme nehnuteľnosti náhodne. V roku 2014 predala moju nehnuteľnosť, takže som ju už poznala. Všetko prebehlo rýchlo na profesionálnej úrovni. Bola promtná a vždy mi vyšla v ústrety. Vedela sa vždy prispôsobiť obhliadke v čase, ktorý vyhovoval mne, dokonca bola ochotná prísť s klientom na obhliadku v čase jej voľna - v nedeľu. Budúci rok budem predávať môj 1-izbový byt a znovu ju oslovím. Taktiež by som ju odporúčila svojim priateľom a známym. Je top. Milý prístup, komunikácia, príjemné vystupovanie."

 

 • Pavel Mikulička:


"S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát. Od prvého momentu, t. j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Zuzanou Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rád, že takí schopní pracovníci v realitných kanceláriách existujú. Vždy mi bol vysvetlený každý potrebný proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, preto som nadobudol voči realitnej kancelárii istotu, že ma oslovili profesionáli. Všetko čo bolo naplánované, bolo bez starostí a nejakého zdržovania zo strany Realitnej kancelárie dotiahnuté do konca. Ďakujem a veľmi rád budem odporúčať a šíriť meno Zuzany Tóthovej a meno Realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS s. r. o."

 

 • Romana Repiská:

"Chcela by som sa poďakovať za rýchle a pohotové sprostredkovanie služieb realitnej agentke Marii Špergerovej, za jej príjemný, seriózny prístup a informovanosť, ktorú som od nej dostala pri našom stretnutí. Býva sa mi dobre a som so všetkým spokojná. Ďakujem, že som si vybrala práve Vašu agentúru a našla tak rychlo bývanie."

 

 • Bečerová a Sunová:

"Aj my so sestrou sme veľmi nadšené so spoluprácou s Vami a Vašou pomocou [maklér Beata Zvonárová] pri riešení nie veľmi ľahkého “prípadu” predaja nášho bytu. Vaša profesionalita je dokonalá a veľmi Vám ďakujeme. Prajeme krásnu dovolenku a snáď sa stretneme v budúcnosti na kávičke. Pozdravujeme Vás i celu realitnú kanceláriu."

 

 • M. Ulicka: 

"Chceme pochváliť p. Šárkozyovú, za výbornú spoluprácu a rýchle vybavenie pri prenajatí nášho bytu. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti."

 

 • Eva Kunetka:

"Dobrý deň pani Anettka Vlčáková a Tomáš Janek, chcem sa Vám poďakovať za fantastickú prácu, ktorú ste spravili pri prenajímaní môjho bytu v Bratislave. Všetko išlo veľmi hladko a rýchlo, nenazdala som sa a najomná zmluva bola spravená a podpísaná. Úžasné. Ešte raz moc krát ďakujem, prajem Vám obom veľa úspechov a keď budem potrebovať pomoc ohľadne realít, iste sa na Vás obrátim."

 

 • Silvia Holečková: 

"Anettka Vlčákova a Tomáš Janek, ja by so sa vám obom chcela poďakovať za nadštandardný prístup a ochotu riešiť neštandardnú situáciu nad rámec vašich služieb. A to je ten
rozdiel medzi dobrým a výborným servisom, ktorý poskytujete. Pretože to čo robíte, robíte od srdca. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a vysoko profesionálne služby."

 

 • Andrea Sakáčová:

​"Realitná kancelária KARIN & PARTNERS poskytuje služby na profesionálnej úrovni. S maklérkou pani Ing. Katarínou Pírovou máme predchádzajúce veľmi pozitívne skúsenosti, z tohto dôvodu sme sa na jej služby opäť obrátili. Pani Ing. Pírová si svoju prácu vykonáva profesionálne a svedomito. Je ústretová a ľudská. Pani Ing. Pírová zabezpečila kompletný servis spojený s predajom domu. Jej služby vrelo odporúčam. Ďakujem"

 

 • Tibor Č.:

"Chceme sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, osobitne p. JUDr. Korecovi za jeho odborný a ľudský prístup. Mali sme skúsenosť aj s inými maklérmi, ale p. Korec ich ďaleko pretromfol. Nech sa Vám darí a veľa dobrých obchodov."

 

 • p. Kirchner:

"Služby JUDr. Marcela Koreca - ako aj služby realitnej kancelárie boli na profesionálnej úrovni. Poskytnuté aj nadštandardné služy ako manuál prihlásenia u ZSE, SPP a správcu. Doporučujem.

 

 • Marek Gabonay:

"S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát, keď som našiel inzerát na predaj pozemku. Od prvého momentu, t.j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. Vždy mi bol vysvetlený proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, som nadobudol voči realitnej kancelárii dôveru, a to sa stáva, predpokladám, ojedinele. Vďaka za pomoc a držím palce!"

 

 • Michal K.:

"Chcel by som veľmi poďakovať pani Špergerovej za služby a pomoc pri predaji bytu, za ochotu pri všetkom pomôcť a profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný a určite odporúčam ďalej. Prajem kopec spokojných zákazníkov :) "

 

 • Helena a Claus Schreierovi:

"Pán Korec naozaj vysoko vyčnieva nad bežnými maklérmi svojou profesionalitou, dochvíľnosťou a pripravenosťou. Po rôznych skúsenostiach s mnohými realitnými agentmi, sme radi, že sme narazili pri kúpe nášho bytu práve na neho, pretože je jedným z mála, ktorý disponuje vysokou odbornosťou, právnym vzdelaním a najmä motivovanosťou a úprimnou angažovanosťou pre tento druh práce."

 

 • Kerim Hudson:

"Great guy & agent. Super helpful with contracts and final details (including checking things like the meter readings and making sure the place is as advertised)."

 

 • Jana Pénzešová:

"Hovorím zo skúsenosti, v Marcelovi (p. Korec) získate nielen realitného makléra, ale aj profesionála so schopnosťou mediácie a doktora práv. To je v realitnej praxi neoceniteľné, najmä ak tým disponuje jeden spoľahlivy človek. Ďakujem mu za dobré rady a skvelý prehľad na trhu realít."

 

 • Ján Richter:

"Odporúčam služby JUDr. Koreca. Predaj nášho 4-izbového bytu prebehol rýchlo a nakoniec sme ho predali za viac ako bola pôvodná dohoda." 

 

 • p. Michalčíková:

"So službami kancelárie som bola nadmieru spokojná /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne veľmi krátkom čase, na naše prekvapenie skoro za 3 dni. Prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klientov."

 

 • Livia Struckmuller:

"Chcela by som sa poďakovať za zrealizovanie predaja bytu pani maklérke Márii Špergerovej a vašej realitnej kancelárii. Výborná spolupráca, profesionálny pristup a rýchle vybavenie boli výsledkom práce pripravených realitných odbornikov.  Prajem Vám i spoločnosti veľa úspechov a veľa ďalších spokojných klientov. Ďakujeme :)."

 

 • Marián I.:

"V podstate nemám čo realitnej kancelárii Karin & Partners s r.o., a teda ani maklérke pani Mikešovej čo vytknúť, takže ja som bol maximálne spokojný s tým, ako prebehla kúpa bytu. V konečnom dôsledku som rád, že som si našiel byt, ktorý práve predávala táto realitná kancelária a samozrejme ochotná a príjemná maklérka pani Mikešová."

 

 • Michal Holečko:

"S realitnou kanceláriou sme boli spokojní a s p.Špergerovou obzvlášť. Bola milá, ústretová a hlavne sa snažila vo všetkom pomôcť a vyhovieť. Ďakujeme"

 

 • Radovan Kotrla:

"Čo sa týka práce a spolupráce s pani Zuzanou Mikešovou, možem hodnotiť len pozitívne. Rýchlo reaguje a promtne rieši všetky výzvy spojené s prácou realitného makléra, či už sa to týka predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Nie je problém ju kedykoľvek zastihnúť na telefóne. Konkrétne predaj vtedy ešte našej nehnuteľnosti sprostredkovala v časovom horizonte štyroch mesiacov, čo je veľmi solídny úspech. Pani Mikešová má veľmi profesionálne a reprezentatívne vystupovanie. Veľká vďaka patrí jej a vašej realitnej spoločnosti."

 

 • Milka Kováčiková:

"S realitnou kanceláriou Karin&Partners, konkrétne s pani Anettkou Vlčákovou, som sa prvýkrát stretla asi pred 4 rokmi, keď môj priateľ kupoval garáž. Kúpa vtedy prebehla absolútne bezproblémovo, nebolo sa treba vlastne o nič starať, stačilo prísť podpísať zmluvy k notárovi a zaplatiť dohodnutú sumu. Na základe tejto dobrej skúsenosti môj priateľ využil služby tejto kancelárie aj pri následnom prenajímaní garáže a opäť vďaka pani Vlčákovej a pánu Tomášovi Janekovi opäť všetko prebehlo na výbornú. Preto keď som teraz ja osobne kupovala nehnuteľnosť, ktorú som si našla sama a s predávajúcou sme si už vopred dohodli podmienky, aj tak som sa znovu s dôverou obrátila na pani Anettku Vlčákovú, ktorá všetko perfektne skoordinovala a vybavila do posledného detailu. Ak sme mali otázky, kedykoľvek ochotne odpovedala či už mailom, telefonicky, alebo cez whatsapp. Priebežne sme s predávajúcou dostávali informácie ako celá záležitosť postupuje, pani Vlčáková bola nielen pri odovzdávaní a preberaní bytu, ale pomohla nám dokonca aj s prehlasovaním elektriny a nahlásením stavu meračov. Navyše sme od nej dostali na papieri spísaný zoznam, kde a čo všetko ktorá strana musí následne nahlásiť/vybaviť - jednoducho servis ako má byť!
Ešte raz preto aj touto cestou ďakujem a v prípade potreby sa určite znovu na Vás obrátim, alebo Vás doporučím ďalej!"

 

 • p. Hojstrič:

"Dobrý deň, nepredávam reality každý deň, ale keby som predával, tak si to predstavujem presne tak, ako to robí  p. Zuzana Tóthová a Realitná kancelária KARIN & PARTNERS s.r.o. Všetko naplánované, dotiahnuté do konca, nemal som žiadne problémy ani úkony navyše. Ďakujem a Odporúčam!"

 

 • p. Lacková:

"Rada by som ohodnotila Vašu maklérku p. Máriu Špergerovú, s ktorou som bola nad mieru spokojná. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rada, že takí ľudskí pracovnici v realitných kanceláriách existujú, aj keď v menšej miere. Som veľmi spokojná s jej prístupom a veľmi rada ju budem odporúčať a šíriť jej meno v prospech Vašej firmy."

 

 • Lucija Churavá:

"Pani Zápalová, chcem Vám povedať, že ste ten najprofesionálnejší realitný agent, respektíve realitná kancelária, s akou som sa za posledné roky stretla (a to vlastním s mužom 4 nehnuteľnosti a aktuálne kupujeme piatu, takže to viem naozaj objektívne posúdiť). Bola to moja absolútne najlepšia skúsenosť :), či už z profesionálneho, odborného alebo ľudského hľadiska. 
Klient je pre Vás na prvom mieste, informácie v inzeráte boli úplné a korektné, nehnuteľnosť ste videli pred našou obhliadkou, zabezpečujete profeionálny právny servis, zabezpešujete notára vo vašej kancelárii, čím šetríte môj čas. Cítila som sa u Vás v kancelárii aj s Vami veľmi dobre :) . 
Bohužiaľ, nikto iný Vám nesiaha ani len po členky :(. 
Ak by som to hodnotila číselne ste 11 z 10 :-), väčšina realitných agentov je 2-3 z 10."

 

 • Mgr. Katarína Hrnčiarová:

"Predávala som byt v Malackách a po mojich dobrých skúsenostiach z minulosti s p. Katarínou Pírovou som sa na ňu obrátila opäť. Spravila som dobre. Všetko riešila s prehľadom, kľudom, komunikovali sme a ja som vedela o postupných krokoch. Pani Pírová pracuje dôsledne, vyzná sa v zákonoch a vie vždy poradiť. Odporúčam."

 

 • Alica Šimková:

"Vyjadrujem spokojnosť so službami realitnej kancelárie Karin & Partners reprezentovanej Ing. Katarínou Pírovou. Po celý čas prebiehajúceho predaja prejavovala záujem o rýchly a bezproblémový priebeh, bola ústretová, dôsledná, vedela poradiť. Pre prácu tohto typu preukázala veľmi dobrú pripravenosť."

 

 • Katarína Farkašová:

"S p. Špergerovou sme boli maximálne spokojní. Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, zosúladenie termínov s predávajúcimi bolo promptné, všetky podklady pripravené včas a správne. Momentálne riešime posledné úkony potrebné k vyplateniu kúpnej zmluvy bankou. Určite Vás budeme odporúčať ďalej ;)"

 

 • M.N.:

"Cez realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS s.r.o. som kupoval a následne prenajal byt v Bratislave. O to, aby toto všetko prebehlo bez problémov, sa postarala pani Zuzana
Tóthová, nakoľko som dosť zaneprázdnený. V podstate som sa nemusel starať o nič, pani Tóthová všetko zariadila. Nerobilo jej problém, že som mal čas len v neskorých hodinách, po bežnom pracovnom čase. Všetka komunikácia bola na vysokej profesionálnej úrovni, návrhy zmlúv a všetko bolo posielané mailom, aby si to jedna aj druhá
strana mohli preštudovať, poprípade doplniť o potrebné náležitosti. O všetkom som bol priebežne informovaný mailom, ako aj telefonicky. Vedela odpovedať na všetky otázky, čo som ohľadom kúpy a prenájmu mal. Ak by som zase niekedy niečo prenajímal, predával, či kupoval, obrátim sa určite znova na pani Tóthovú."

 

 • R.F.:

"Chcel by som poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej,  za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz vďaka."

 

 • Katka a Tomáš Girethoví:

"Spolu s manželom by sme sa týmto spôsobom chceli veľmi pekne poďakovať Vašej spoločnosti v zastúpení realitnou maklérkou p. Ing.Beátou Zvonárovou, za úspešne zrealizovanie predaja našej nehnuteľnosti. P. Zvonárová je obrovský profesionál,kt. má ešte k tomu aj výbornú charizmu a správny pristup. Spojenie ľudskosti s odbornosťou je v dnešnej dobe naozaj vzácnosť a my sme veľmi vďační, že sme sa stretli s Vašou p.maklérkou. Určite budeme odporúčať ju a Vašu realitnú kanceláriu. Nech je takých ako onastále viac!!! Prajeme spoločnosti KARIN&PARTNERS s.r.o. veľa úspechov v realitnom trhu a ešte viac spokojných klientov. ĎAKUJEME!"

 

 • František Krampl:

"So služnami kancelárie som bol nadmieru spokojný /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne krátkom čase, prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klietov."

 

 • Miroslav K.:

"Realitná maklérka pani Ing. Katarína Pírová bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety obom stranám. Bol som veľmi spokojný s maklérkou a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. A ešte raz chcem poďakovať pani Ing. Pírovej za vysoko profesionálny a ochotný prístup."

 

 • Erika a Tatiana Malá:

"Dobrý deň, so službami pani Zuzany Tóthovej sme boli veľmi spokojné. Bola vždy ochotná a nemala s ničím problém. Mala veľmi milý prístup, čo sme ocenili a vždy poradila. Odporúčali sme Vašu realitnú kanceláriu ďalej. Do budúcna Vám prajeme veľa spokojných klientov, ako sme boli aj my a veľa zdravia."

 

 • Erika a Ivan Ď.:

"Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zainteresovaným z realitnej kancelárie Karin&Partners s.r.o. za ich vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti, špeciálne p. Beate Zvonárovej, sktorou od prvotného kontaktu bola veľmi dobrá komunikácia. Celý proces bol zorganizovaný na profesionálnej úrovni, a preto prebehol veľmi hladko a bez komplikácii, čo sme ocenili hlavne preto, že sa dlhodobo zdržiavame v zahraničí. Odbremenili nás od všetkých administratívnych úkonov spojených s kúpou nehnuteľnosti. Patrí im naša veľká vďaka. Realitnú kanceláriu Karin& Partners s.r.o. určite odporúčame."

 

 • p. Dobiaš:

"Chcel by som sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, ktorú za vašu spoločnosť zastrešovala Jana Tomečková. Hoci som mal skúsenosti z individuálneho predaja iných nehnuteľností, dostal som odporúčanie na pani Tomečkovú, ktorá ma pri sprostredkovaní predaja odbremenila od časovo náročných administratívno-právnych úkonov a ušetrený čas som mohol venovať rodine. Z mojej strany teda spokojnosť s prístupom makléra ako aj s celkovou realizáciou predaja nehnuteľnosti."

 

 • p. Kremský:

"So službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Nehnuteľnosť sa predala rýchlo a za prvú cenu. Profesionálne služby. Služby maklérky Kataríny Pírovej využijem aj 
nabudúce."

 

 • p. Hornáček:

"Ešte raz za všetko ďakujeme pani Adriánovej, s úctou Hornáček."

 

 • Zuzana J.:

"Spolupráca s pani Pírovou bola príjemná, rýchla a so všetkým som bola veľmi spokojná. Ďakujem "

 

 • Lukáš Berinec:

"Spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou hodnotím vysoko pozitívne, najmä spoluprácu s p. Špergerovou. P. Špergerová bola mimoriadne nápomocná pri predaji bytu, o všetkom ma ako predávajúceho včasne informovala, aby bol zabezpečený čo najplynulejší prevod vlastníctva bytu. Jednoznačne odporúčam."

 

 • Lucia Holcbárová:

"Dobrý deň,chcem sa poďakovať za služby Karinpartners. Kúpa môjho bytu prebehla bez najmenších komplikácií a to vďaka p. Špergerovej. Už od prejaveného záujmu o byt išlo všetko veľmi rýchlo a precízne. Takže sa chcem ešte raz poďakovat konkrétne p. Špergerovej, že za mesiac všetko zvládla a odovzdala mi klúče od môjho prvého vysnívaného bytu. Určite Váš budem odporúčať každému, kto bude hľadat, predávať alebo prenajímať nehnutelnosť."

 

 • p. Balogová:

"Dobry den pani Beatka, chcem sa Vám za všetko poďakovať. Do recenzie môžete napísať, že ste tá najšikovnejšia realitná maklérka, akú môže človek stretnúť.Šikovníčka - inak Vám už ani nepoviem. :) Vybavili ste to tak rýchlo, že sa nestíham pobaliť."

 

 • Katarína Valíčková:

"Dobrý večer p. Zvonárová, po náročnom dni si sadám za mejly, lebo nedá mi ísť spať bez poďakovania. Veľké ďakujem za doterajšiu spoluprácu aj ochotu byť nápomocná aj pri ďaľších krokoch k prevedeniu bytíku. Ak napíšem, že ste úžasná ako človek a profesionál na správnom mieste, stále mám pocit, že to nie je dostatočne vyjadrené. Mnohí ľudia si do pracovnej pozície píšu "špecialista"...Vy si to tam písať nemusíte, pretože Vy ste špecialista na správnom mieste a v plnom nasadení. Ako zákazník občas odhadnem, či predávajúci sa snaží "len predať", alebo mu záleží na záujme zákazníka. Odhadnúť, čo človek chce, hlavne taký, ktorý zaváha (ako ja :) ), vyžaduje nielen empatiu, ale doslova alchýmiu typológií zákazníkov. Toto máte Vy v malíčku. Obdivujem Vaše zanietenie, ktoré len potvrdzuje, že svoju prácu robíte naozaj rada a so srdcom, odborne, ochotne, správne, a pridám ešte jedno slovíčko z pedagogického prostredia: hlavne to robíte fundovane. Vyznať sa v toľkých oblastiach, je naozaj  obdivuhodné. Z celého srdca Vám prajem veľa spokojných zákazníkov. Ďakujem. Teším sa ešte na ďalšiu spoluprácu. Maximálna spokojnosť. Budem odporúčať. (A to mám známeho, ktorý má realitku...ale nepresvedčil ma, že on má byť ten, komu sa zverím pod ochranné krídla. Pod tými Vašimi je to lepšie, lebo je tam: férovosť, jasnosť, presnosť, odbornosť, ľudskosť...a to je to, čo človeka presvedčí, že práve pod takými krídlami to bude aj bezpečné."

 

 • V. Cedula:

"Celý prevod vlastníctva prebehol bez problémov. Aj keď celá operácia musela byt uskutočnená v novembri, realitná kancelária a pani Janka Tomečkévá zabezpečila všetko a vôbec sme tento rýchly prevod nebrali ako stresujúcu situáciu. Boli sme vždy o všetkom informovaní a všetko išlo ako po masle.Veľmi pozitívne som vnímal aj ich ochotu riešiť veci okamžite a takisto veľmi dobrú spoluprácu s kupujúcou stranou. Presne takto som si predstavoval kvalitnú prácu makléra a realitnej kancelárie. Za túto prácu si svoju odmenu jednoznačne zaslúžia.

 

 • Slavomír Máťuš:

"Vyzdvihujem profesionálnu prácu a komunikáciu realitnej kancelárie Karin & Partners, ktorú zastupovala Ing. Katarina Pírová pri predaji našej nehnutelnosti. Vždy som bol informovaný o všetkých následnych krokoch, ktoré sú potrebné pri predaji nehnuteľnosti. Na dohodnuté stretnutia prišla Ing. Pírová vždy načas a komunikácia s ňou bola nie len na vyskej profesionalnej a informačnej úrovni, ale aj jej prijemný ľudský prístup pri riešení nejasných otázok alebo problémov s dokladmi sa v tejto dobe studenej komunikácie často nevidí. Bol som veľmi spokojný a rád sa vrátim k službám RK Karin & Partners a Ing. Pírovej aj v budúcnosti."

 

 • T. Kekenaková:

"Realitna maklerka (P. Zápalová) bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety predávajúcej, ale aj kupujúcej v maximálnu spokojnosť."

 

 • Lukáš Kabina:

"Musím povedať, že realitná kancelária KARIN & PARTNERS splnila všetky moje očakávania. Od prvého stretnutia s maklérkou až po odovzdanie nehnuteľnosti som nemal najmenší problém s komunikáciou s pani Zuzanou Tóthovou, čo prispelo k tomu, že celý obchod prebehol absolútne bezproblémovo. Od známych som počul niekedy až neuveritelné príbehy o tom, aké problémové a neprofesionálne vystupovanie môže panovať vo sfére realít. Som rád, že toto nebol môj prípad, práve naopak - absolútna profesionalita, slušnosť, príjemné vystupovanie, odborná znalosť a ochota poradiť -to všetko sú veci, s ktorými môžete pri spolupráci s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS určite rátať. Aspoň taká bola moja osobná skúsenosť. Chcel by som sa ešte raz poďakovať pani Zuzane Tóthovej a pani Karin Zápalovej za užasnú spoluprácu a prajem veľa úspechov do budúcnosti."

 

 • Michaela Drábová:

"So službami a celkovým prístupom počas kúpy bytu som bola nadmieru spokojná, dokonca až prekvapená, ako profesionálne a naozaj super organizačne to majú zorganizované. Milý a priateľský prístup, perfektná komunikácia (konkrétne p. Zápalová). O všetkých potrebných úkonoch som bola priebežne informovaná, a oceňujem aj prístup a služby už aj po zrealizovaní kúpy. Určite odporúčam a ďakujem :)"

 

 • Margita Krajčovičovicová:

"Celkový proces predaja nehnuteľnosti bol na veľmi profesionálnej úrovni a realizácia obchodu bola z časového hľadiska uskutočnená veľmi promtne a bez komplikácií. Pani maklérka (p. Zápalová) mala všetko dopredu pripravené a nevyskytli sa žiadne nepredvídané okolnosti, ktoré by sťažovali alebo obmedzovali celý priebeh predaja."

 

 • Lucia Tkáčová:

"Bola som veľmi spokojná s mojou maklérkou (Ing. Katarína Pírová) a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. Odporúčam všetkým mojím známym :) "

 

 • Ing. Darina Pasztorová:

"Bola som maximálne spokojná. Pani Zápalová bola veľmi ochotná a prijemná. Som jej vďačná za jej ľudský prístup."

 

 • M. Cvangová:

"Na maklérku Ing. Katarínu Pírovú som sa obrátila na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti z minulosti a môžem iba potvrdiť veľkú spokojnosť s jej službami. Pomohla mi nielen predať môj byt, ale aj nájsť nový na kúpu, odporučila mi sťahovaciu službu a našla výborný upratovací servis. Všetko vyriešila za mňa a ja som iba prišla na podpisy. Ak budem potrebovať využiť realitné služby, obrátim sa na pani Pírovú znova."

 • Ján Gonos:

"Maximálna spokojnosť s pani Pírovou - od začiatku pristupovala k nášmu komplikovanému prípadu mimoriadne aktívne a húževnato. Kúsok po kúsku vyriešila všetky problémy, ktoré nám ostali po pôvodnom developerovi a s ktorými sme sami neboli schopní pohnúť niekoľko rokov. Som veľmi rád, že sme sa rozhodli pre využitie služieb Karin & Partners."

 

 • Marta Pipašová:

"Rada by som vyjadrila spokojnosť pri predaji nehnuteľnosti, ktorú som sprostredkovala cez vašu realitnú kanceláriu. Pani Zuzana Tóthová bola vždy ochotná, poradila mi. Bola som spokojná s jej profesionálnym prístupom. Ďakujem"

 

 • Ladislav Lorincz:

"Ďakujeme za rýchle vybavenie predaja bytu. Máte dobrú maklérku (Mária Špergerová), ktorá sa veľmi dobre starala a informovala nás o každom kroku. Ďakujeme." 

 

 • manželia Chodelkovci:

"Spolupráca s pani Pirovou, realitnou maklérkou, bola výborná. Pracovala zodpovedne, spoľahlivo, okamžite reagovala a vychádzala maximalne v ústrety. Jej slovo vždy platilo, môžem ju odporučiť! Ona je dôkazom toho, že v dnešnej dobe, plnej podvodníkov, existujú i poctiví a slušní ľudia! Ďakujeme jej! Spokojní klienti."

 

 • MVDr. Miroslav Čupka:

"Dobrý deň pani Zápalová, aj ja sa Vám chcem poďakovať za Vašu ochotu,pomoc,ústretovosť a profesionalny a ľudský prístup pri kúpe,prenájme a maľovaní bytu. Boli 
sme milo prekvapení.
Prajem Vám veľa zdravia, úspechov a spokojných klientov. Informácie o kvalitách Vašich služieb určite posuniem ďalej."

 

 • Radoslav Totkovič:

"Touto cestou by som chcel vyjadriť úprimne poďakovanie a obdiv realitnej maklérky Jany Tomečkovej! Jej ochota, dôslednosť, profesionalita a hlavne ľudský prístup ku klientovi Vás naozaj milo prekvapí a budete jednoducho užasnutí. Skutočne môžem Vašu realitnú kanceláriu a servis ohľadne kúpy-predaja nehnuteľnosti v spolupráci s pani maklérkou Janou Tomečkovou len vrelo odporučiť. Osobne som bol nadmieru spokojný, za čo sa Vám chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.
S pozdravom spokojný klient Radoslav Totkovič"

 

 • M. Varga:

"S pani ING. Katarínou Pírovou som bol veľmi spokojný, s jej ústretovosťou, profesionalitou, ako aj s realizáciou celého obchodu týkajuceho sa predaja môjho pozemku. Všetkým, ktorí riešia niečo ohľadom nehnuteľnosti úplne doporučujem."

 

 • Ľubica Cisariková:

"Chcem sa poďakovať Vašej maklérke Jane Tomečkovej za profesionálny prístup pri predaji môjho bytu. Zvlášť musím oceniť jej ľudský prístup a ochotu pri rokovaní so záujemcami, krorých bolo pomerne veľa a celý proces bol dosť zdĺhavý, zrejme kvôli lokatite. Vďaka jej vynikajúcej komunikatívnosti a ústretovosti sa to podarilo.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť a spoluprácu, určite budem odporúčať, ak niekto z mojich známych bude predávať alebo kupovať byt. Prajem pani Janke všetko dobré a veľa úspechov v práci."

 

 • Pavol Kišac:

"Neočakával som nič a nakoniec som bol veľmi spokojný. Bolo to na vysokej úrovni." (maklér: Katarína Pírová)

 

 • Marek Michalečko:

"Ďakujeme za vysoko profesionálny a ochotný prístup." (maklér: Ing. Beata Zvonárová)

 

 • Veronika Kovačiková:

" Prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou a samotným maklérom, takže som nevedela čo čakat, avšak všetko mi bolo vysvetlené a pani maklérka (Mária Špergerová) všetko včas vybavila. Celkový dojem hodnotím veľmi dobre."

 

 • Michal Hornaček:

" Celkový dojem hodnotím na 1. O ponuke som sa dozvedel od kamarátky a rovnako aj ja by som odporúčil realitnú kanceláriu Karin & Partners iným. Spokojný som bol aj s prácou realitnej maklérky p. Zuzany Tóthovej."

 

 • Božena Gašparíková:

" S prácou Ing. Zvonárovej som bola veľmi spokojná a môj celkový dojem je veľmi dobrý. Nakoľko som s ňou mala dobrú pracovnú skúsenosť v minulosti, oslovila som ju aj teraz a určite by som ju oslovila aj pri ďalšom predaji/kúpe nehnuteľnosti." 

 

 • Radka Kolembusová:

"Síce to všetko trvalo viac, ako sme si mysleli, boli sme spokojní s pani Zápalovou, bola veľmi ochotná a vždy po ruke, keď sme potrebovali 😊"

 

 • Ing. M. Ďurian

"V minulosti som nemal s realitnými kanceláriami dobré skúsenosti. Bol som toho názoru, že ich služby nie sú na dobrej úrovni a človek si vie veci vybaviť aj sám.
Na pani Ing. Pírovú som sa obrátil preto, lebo s ňou mal dobré skúsenosti môj príbuzný, ktorému predávala chatu so záhradou. So službami pani Pírovej som bol veľmi spokojný, myslím si, že dokonca niektoré služby boli aj nad rámec bežnej agendy realitnej kancelárie. Napríklad, nemusel som byť prítomný na obhliadkach, všetky
vybavovala pani Pírová sama. Rovnako to bolo aj s geometrickým plánom, ktorý sa ukázal byť pri predaji potrebný a následné poradenstvo pri jeho zápise do KN, čo nebola jednoduchá záležitosť. Takisto po ukončení predaja pani Pírová ešte aj zariadila prepisy u poskytovateľov energií."

 

 • Mária Šišková:

"Keďže som bola na strane kupujúceho, s pani Zápalovou som sa stretla až pri prvej obhliadke. Od prvého momentu však bola veľmi ústretová, odpovedala mi na všetky otázky, vysvetlila podrobnosti. Pri komplikáciach, ktoré nastali, mala pochopenie pre obidve strany, aj keď zastupovala predávajúcich. Všetko sa snažila riešiť k spokojnosti obidvoch strán, a práve preto by som ju oslovila pri potenciálnej ďalšej kúpe alebo predaji."

 

 • Mgr. Zuzana Ladvenicová (konateľ, FASTER GROUP s.r.o., Trnava)

"Ďakujem veľmi pekne za pomoc. S Vašim kolegom p. Janekom sme klientom podnájom našli a v piatok aj všetko vyplatili. Spolupráca bola výborná a dúfam, že nie posledná. Ak by ste niečo potrebovali v našom regióne, neváhajte nás kontaktovať."

 

 • Katarína Hrnčiarová:

"Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie predaja bytu v Stupave. S p. Pírovou som bola veľmi spokojná, je to príjemná maklérka, skúsená, ochotná, v procese ponúkania  a predaja môjho bytu so mnou komunikovala, informovala ma o každom kroku buď telefonicky, alebo prostredníctvom mailu, vedela mi poradiť, ak som niečomu nerozumela. Vybavila všetku potrebnú administratívu, notára , banky, oznamovala mi iba termíny na podpis. Predaj prebehol rýchlo. 
Ďakujem ešte raz veľmi pekne, a ak v mojom okolí sa vyskytne niekto, kto by chcel kúpiť, alebo predať byt, príp. dom, určite odporučím p. Pírovú."

 

 • p. Wlachovská:

"S realitnou kanceláriou som maximálne spokojná. Spolupráca s maklérmi Anettou Vlčákovou a Tomášom Janekom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Nielenže vybavili všetko na jednotku, ich ľudský prístup bol obdivuhodný. Ochota riešiť všetky náležitosti ohľadom predaja nehnuteľnosti alebo vybavenia úveru je obrovská, mohla som sa na nich obrátit v ktorúkoľvek hodinu. Týchto šikovných ľudí som už odporučila zopár známym a všetci boli veľmi spokojní. Veľké ďakujem."

 

 • Štefan Ambroz, Brezno (Certifikovaný partner predaja, RE/MAX JOY):

"​Veľké ĎAKUJEM patrí pani Karin Zápalovej za prejavenú dôveru pri sprostredkovaní predaja bytu na strednom Slovensku, ďaleko od jej profesionálneho pôsobenia. Aj vďaka nej tu máme zopár šťastných mladých ľudí, ktorí na jednej strane dobre, rýchlo a bezpečne predali, na strane druhej sa nesmierne tešia z krásneho, nového bývania.
Na pani Zápalovú sa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť, nesklame Vás."

 

 • Mária a Jozef:

​"Teší nás Váš nový štart, ku ktorému želáme veľa veľa úspechov. Veľa odvahy, dobrých a chytrých rozhodnutí, no aj pracovitých a zapálených spolupracovníkov....
K tomu všetkému Vám želáme aj Vám osobne veľa zdravia a niekedy v potrebnej chvíli aj kúsok šťastia."

 

 • Mgr. Jana Trubanová, hypotekárna špecialistka (konateľka RealiTyp, s.r.o.):

"Želám veľa úspechov v nových začiatkoch a ak by ste hľadali spoľahlivého partnera na hypotéky, som vám kedykoľvek k dispozícii."
 

 • LB:

"Gratulujem a držím Vám palce."

 

 • Ľubomír P.:

"Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili na predaji bytu po našich rodičoch.
Ďakujem predovšetkým maklérke Tomečkovej aj pani Mgr. Zápalovej za odborný, ale zároveň vysoko profesionálny ako aj priateľsko-vysvetľujúci prístup k zúčastneným stranám. Veľmi sa mi páčil operatívne prispôsobujúci sa pracovný program realitných pracovníčok vzhľadom na pracovný a osobný program zúčastnených kupujúcich a predávajúcich strán, bez ohľadu na svoj pracovný čas, ako aj dni pracovného voľna. Myslím si, že svoju prácu odviedli na vysokej profesionálnej úrovni, v čom im prajem veľa zdravia, energie a veľa, veľa ďalších spokojných zákazníkov. Novým majiteľom bytu prajem spokojné a nikým nerušené bývanie."

 

 • Jana T.:

"Ďakujem vám za naozaj profesionálne odvedenú prácu. Čoraz menej sa stretávam s korektným a odborným prístupom a veľkou väčšinou riešim pri hypotéke aj problematiku, ktorá spadá pod zodpovednosť RK."

 

 

*/ Kampaň "Máme najviac spokojných klientov" spočíva v pomere hodnotení klientov k zrealizovaným obchodom v sledovanom čase. 

 
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 10/2021
Tomáš Janek
Tomáš Janek 0903 738 599
Základom spravodlivosti je dôvera, to znamená stálosť a úprimnosť v slovách i dohodách.