Napísali ste... - KARIN & PARTNERS, s.r.o
Vyhľadávanie

V ponuke je 345 nehnuteľností.

Napísali ste...

 

Vaše referencie, pozitívne hodnotenia aj pripomienky nám pomáhajú zdokonaľovať sa a poskytovať Vám naše služby čo najlepšie. 

Vaša spokojnosť je pre nás veľkou odmenou.

 

 

 

 

 • Viera Kuchtová:

"Dobrý deň, pani Máriu Špergerovú som si nevybrala pri prenájme nehnuteľnosti náhodne. V roku 2014 predala moju nehnuteľnosť, takže som ju už poznala. Všetko prebehlo rýchlo na profesionálnej úrovni. Bola promtná a vždy mi vyšla v ústrety. Vedela sa vždy prispôsobiť obhliadke v čase, ktorý vyhovoval mne, dokonca bola ochotná prísť s klientom na obhliadku v čase jej voľna - v nedeľu. Budúci rok budem predávať môj 1-izbový byt a znovu ju oslovím. Taktiež by som ju odporúčila svojim priateľom a známym. Je top. Milý prístup, komunikácia, príjemné vystupovanie."

 

 • Pavel Mikulička:


"S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát. Od prvého momentu, t. j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Zuzanou Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rád, že takí schopní pracovníci v realitných kanceláriách existujú. Vždy mi bol vysvetlený každý potrebný proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, preto som nadobudol voči realitnej kancelárii istotu, že ma oslovili profesionáli. Všetko čo bolo naplánované, bolo bez starostí a nejakého zdržovania zo strany Realitnej kancelárie dotiahnuté do konca. Ďakujem a veľmi rád budem odporúčať a šíriť meno Zuzany Tóthovej a meno Realitnej kancelárie KARIN & PARTNERS s. r. o."

 

 • Romana Repiská:

"Chcela by som sa poďakovať za rýchle a pohotové sprostredkovanie služieb realitnej agentke Marii Špergerovej, za jej príjemný, seriózny prístup a informovanosť, ktorú som od nej dostala pri našom stretnutí. Býva sa mi dobre a som so všetkým spokojná. Ďakujem, že som si vybrala práve Vašu agentúru a našla tak rychlo bývanie."

 

 • Bečerová a Sunová:

"Aj my so sestrou sme veľmi nadšené so spoluprácou s Vami a Vašou pomocou [maklér Beata Zvonárová] pri riešení nie veľmi ľahkého “prípadu” predaja nášho bytu. Vaša profesionalita je dokonalá a veľmi Vám ďakujeme. Prajeme krásnu dovolenku a snáď sa stretneme v budúcnosti na kávičke. Pozdravujeme Vás i celu realitnú kanceláriu."

 

 • M. Ulicka: 

"Chceme pochváliť p. Šárkozyovú, za výbornú spoluprácu a rýchle vybavenie pri prenajatí nášho bytu. Určite sa na ňu obrátime aj v budúcnosti."

 

 • Eva Kunetka:

"Dobrý deň pani Anettka Vlčáková a Tomáš Janek, chcem sa Vám poďakovať za fantastickú prácu, ktorú ste spravili pri prenajímaní môjho bytu v Bratislave. Všetko išlo veľmi hladko a rýchlo, nenazdala som sa a najomná zmluva bola spravená a podpísaná. Úžasné. Ešte raz moc krát ďakujem, prajem Vám obom veľa úspechov a keď budem potrebovať pomoc ohľadne realít, iste sa na Vás obrátim."

 

 • Silvia Holečková: 

"Anettka Vlčákova a Tomáš Janek, ja by so sa vám obom chcela poďakovať za nadštandardný prístup a ochotu riešiť neštandardnú situáciu nad rámec vašich služieb. A to je ten
rozdiel medzi dobrým a výborným servisom, ktorý poskytujete. Pretože to čo robíte, robíte od srdca. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za pomoc a vysoko profesionálne služby."

 

 • Andrea Sakáčová:

​"Realitná kancelária KARIN & PARTNERS poskytuje služby na profesionálnej úrovni. S maklérkou pani Ing. Katarínou Pírovou máme predchádzajúce veľmi pozitívne skúsenosti, z tohto dôvodu sme sa na jej služby opäť obrátili. Pani Ing. Pírová si svoju prácu vykonáva profesionálne a svedomito. Je ústretová a ľudská. Pani Ing. Pírová zabezpečila kompletný servis spojený s predajom domu. Jej služby vrelo odporúčam. Ďakujem"

 

 • Tibor Č.:

"Chceme sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, osobitne p. JUDr. Korecovi za jeho odborný a ľudský prístup. Mali sme skúsenosť aj s inými maklérmi, ale p. Korec ich ďaleko pretromfol. Nech sa Vám darí a veľa dobrých obchodov."

 

 • p. Kirchner:

"Služby JUDr. Marcela Koreca - ako aj služby realitnej kancelárie boli na profesionálnej úrovni. Poskytnuté aj nadštandardné služy ako manuál prihlásenia u ZSE, SPP a správcu. Doporučujem.

 

 • Marek Gabonay:

"S realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS som sa stretol prvýkrát, keď som našiel inzerát na predaj pozemku. Od prvého momentu, t.j. telefonátu, až po samotný proces predaja, bola komunikácia s realitnou kanceláriou a pani Tóthovou na profesionálnej a priateľskej úrovni. Vždy mi bol vysvetlený proces a v priebehu krátkej doby, kedy sa predaj zrealizoval, som nadobudol voči realitnej kancelárii dôveru, a to sa stáva, predpokladám, ojedinele. Vďaka za pomoc a držím palce!"

 

 • Michal K.:

"Chcel by som veľmi poďakovať pani Špergerovej za služby a pomoc pri predaji bytu, za ochotu pri všetkom pomôcť a profesionálny prístup, bol som veľmi spokojný a určite odporúčam ďalej. Prajem kopec spokojných zákazníkov :) "

 

 • Helena a Claus Schreierovi:

"Pán Korec naozaj vysoko vyčnieva nad bežnými maklérmi svojou profesionalitou, dochvíľnosťou a pripravenosťou. Po rôznych skúsenostiach s mnohými realitnými agentmi, sme radi, že sme narazili pri kúpe nášho bytu práve na neho, pretože je jedným z mála, ktorý disponuje vysokou odbornosťou, právnym vzdelaním a najmä motivovanosťou a úprimnou angažovanosťou pre tento druh práce."

 

 • Kerim Hudson:

"Great guy & agent. Super helpful with contracts and final details (including checking things like the meter readings and making sure the place is as advertised)."

 

 • Jana Pénzešová:

"Hovorím zo skúsenosti, v Marcelovi (p. Korec) získate nielen realitného makléra, ale aj profesionála so schopnosťou mediácie a doktora práv. To je v realitnej praxi neoceniteľné, najmä ak tým disponuje jeden spoľahlivy človek. Ďakujem mu za dobré rady a skvelý prehľad na trhu realít."

 

 • Ján Richter:

"Odporúčam služby JUDr. Koreca. Predaj nášho 4-izbového bytu prebehol rýchlo a nakoniec sme ho predali za viac ako bola pôvodná dohoda." 

 

 • p. Michalčíková:

"So službami kancelárie som bola nadmieru spokojná /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne veľmi krátkom čase, na naše prekvapenie skoro za 3 dni. Prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klientov."

 

 • Livia Struckmuller:

"Chcela by som sa poďakovať za zrealizovanie predaja bytu pani maklérke Márii Špergerovej a vašej realitnej kancelárii. Výborná spolupráca, profesionálny pristup a rýchle vybavenie boli výsledkom práce pripravených realitných odbornikov.  Prajem Vám i spoločnosti veľa úspechov a veľa ďalších spokojných klientov. Ďakujeme :)."

 

 • Marián I.:

"V podstate nemám čo realitnej kancelárii Karin & Partners s r.o., a teda ani maklérke pani Mikešovej čo vytknúť, takže ja som bol maximálne spokojný s tým, ako prebehla kúpa bytu. V konečnom dôsledku som rád, že som si našiel byt, ktorý práve predávala táto realitná kancelária a samozrejme ochotná a príjemná maklérka pani Mikešová."

 

 • Michal Holečko:

"S realitnou kanceláriou sme boli spokojní a s p.Špergerovou obzvlášť. Bola milá, ústretová a hlavne sa snažila vo všetkom pomôcť a vyhovieť. Ďakujeme"

 

 • Radovan Kotrla:

"Čo sa týka práce a spolupráce s pani Zuzanou Mikešovou, možem hodnotiť len pozitívne. Rýchlo reaguje a promtne rieši všetky výzvy spojené s prácou realitného makléra, či už sa to týka predaja alebo kúpy nehnuteľnosti. Nie je problém ju kedykoľvek zastihnúť na telefóne. Konkrétne predaj vtedy ešte našej nehnuteľnosti sprostredkovala v časovom horizonte štyroch mesiacov, čo je veľmi solídny úspech. Pani Mikešová má veľmi profesionálne a reprezentatívne vystupovanie. Veľká vďaka patrí jej a vašej realitnej spoločnosti."

 

 • Milka Kováčiková:

"S realitnou kanceláriou Karin&Partners, konkrétne s pani Anettkou Vlčákovou, som sa prvýkrát stretla asi pred 4 rokmi, keď môj priateľ kupoval garáž. Kúpa vtedy prebehla absolútne bezproblémovo, nebolo sa treba vlastne o nič starať, stačilo prísť podpísať zmluvy k notárovi a zaplatiť dohodnutú sumu. Na základe tejto dobrej skúsenosti môj priateľ využil služby tejto kancelárie aj pri následnom prenajímaní garáže a opäť vďaka pani Vlčákovej a pánu Tomášovi Janekovi opäť všetko prebehlo na výbornú. Preto keď som teraz ja osobne kupovala nehnuteľnosť, ktorú som si našla sama a s predávajúcou sme si už vopred dohodli podmienky, aj tak som sa znovu s dôverou obrátila na pani Anettku Vlčákovú, ktorá všetko perfektne skoordinovala a vybavila do posledného detailu. Ak sme mali otázky, kedykoľvek ochotne odpovedala či už mailom, telefonicky, alebo cez whatsapp. Priebežne sme s predávajúcou dostávali informácie ako celá záležitosť postupuje, pani Vlčáková bola nielen pri odovzdávaní a preberaní bytu, ale pomohla nám dokonca aj s prehlasovaním elektriny a nahlásením stavu meračov. Navyše sme od nej dostali na papieri spísaný zoznam, kde a čo všetko ktorá strana musí následne nahlásiť/vybaviť - jednoducho servis ako má byť!
Ešte raz preto aj touto cestou ďakujem a v prípade potreby sa určite znovu na Vás obrátim, alebo Vás doporučím ďalej!"

 

 • p. Hojstrič:

"Dobrý deň, nepredávam reality každý deň, ale keby som predával, tak si to predstavujem presne tak, ako to robí  p. Zuzana Tóthová a Realitná kancelária KARIN & PARTNERS s.r.o. Všetko naplánované, dotiahnuté do konca, nemal som žiadne problémy ani úkony navyše. Ďakujem a Odporúčam!"

 

 • p. Lacková:

"Rada by som ohodnotila Vašu maklérku p. Máriu Špergerovú, s ktorou som bola nad mieru spokojná. V každej prekážke čo nám stála v ceste, mi ochotne pomohla aj poradila. Som veľmi rada, že takí ľudskí pracovnici v realitných kanceláriách existujú, aj keď v menšej miere. Som veľmi spokojná s jej prístupom a veľmi rada ju budem odporúčať a šíriť jej meno v prospech Vašej firmy."

 

 • Lucija Churavá:

"Pani Zápalová, chcem Vám povedať, že ste ten najprofesionálnejší realitný agent, respektíve realitná kancelária, s akou som sa za posledné roky stretla (a to vlastním s mužom 4 nehnuteľnosti a aktuálne kupujeme piatu, takže to viem naozaj objektívne posúdiť). Bola to moja absolútne najlepšia skúsenosť :), či už z profesionálneho, odborného alebo ľudského hľadiska. 
Klient je pre Vás na prvom mieste, informácie v inzeráte boli úplné a korektné, nehnuteľnosť ste videli pred našou obhliadkou, zabezpečujete profeionálny právny servis, zabezpešujete notára vo vašej kancelárii, čím šetríte môj čas. Cítila som sa u Vás v kancelárii aj s Vami veľmi dobre :) . 
Bohužiaľ, nikto iný Vám nesiaha ani len po členky :(. 
Ak by som to hodnotila číselne ste 11 z 10 :-), väčšina realitných agentov je 2-3 z 10."

 

 • Mgr. Katarína Hrnčiarová:

"Predávala som byt v Malackách a po mojich dobrých skúsenostiach z minulosti s p. Katarínou Pírovou som sa na ňu obrátila opäť. Spravila som dobre. Všetko riešila s prehľadom, kľudom, komunikovali sme a ja som vedela o postupných krokoch. Pani Pírová pracuje dôsledne, vyzná sa v zákonoch a vie vždy poradiť. Odporúčam."

 

 • Alica Šimková:

"Vyjadrujem spokojnosť so službami realitnej kancelárie Karin & Partners reprezentovanej Ing. Katarínou Pírovou. Po celý čas prebiehajúceho predaja prejavovala záujem o rýchly a bezproblémový priebeh, bola ústretová, dôsledná, vedela poradiť. Pre prácu tohto typu preukázala veľmi dobrú pripravenosť."

 

 • Katarína Farkašová:

"S p. Špergerovou sme boli maximálne spokojní. Spolupráca s Vašou realitnou kanceláriou prebehla bez akýchkoľvek komplikácií, zosúladenie termínov s predávajúcimi bolo promptné, všetky podklady pripravené včas a správne. Momentálne riešime posledné úkony potrebné k vyplateniu kúpnej zmluvy bankou. Určite Vás budeme odporúčať ďalej ;)"

 

 • M.N.:

"Cez realitnú kanceláriu KARIN & PARTNERS s.r.o. som kupoval a následne prenajal byt v Bratislave. O to, aby toto všetko prebehlo bez problémov, sa postarala pani Zuzana
Tóthová, nakoľko som dosť zaneprázdnený. V podstate som sa nemusel starať o nič, pani Tóthová všetko zariadila. Nerobilo jej problém, že som mal čas len v neskorých hodinách, po bežnom pracovnom čase. Všetka komunikácia bola na vysokej profesionálnej úrovni, návrhy zmlúv a všetko bolo posielané mailom, aby si to jedna aj druhá
strana mohli preštudovať, poprípade doplniť o potrebné náležitosti. O všetkom som bol priebežne informovaný mailom, ako aj telefonicky. Vedela odpovedať na všetky otázky, čo som ohľadom kúpy a prenájmu mal. Ak by som zase niekedy niečo prenajímal, predával, či kupoval, obrátim sa určite znova na pani Tóthovú."

 

 • R.F.:

"Chcel by som poďakovať za predaj bytu p. Špergerovej,  za profesionálny prístup a odbremenenie od starostí s tým spojených. Ešte raz vďaka."

 

 • Katka a Tomáš Girethoví:

"Spolu s manželom by sme sa týmto spôsobom chceli veľmi pekne poďakovať Vašej spoločnosti v zastúpení realitnou maklérkou p. Ing.Beátou Zvonárovou, za úspešne zrealizovanie predaja našej nehnuteľnosti. P. Zvonárová je obrovský profesionál,kt. má ešte k tomu aj výbornú charizmu a správny pristup. Spojenie ľudskosti s odbornosťou je v dnešnej dobe naozaj vzácnosť a my sme veľmi vďační, že sme sa stretli s Vašou p.maklérkou. Určite budeme odporúčať ju a Vašu realitnú kanceláriu. Nech je takých ako onastále viac!!! Prajeme spoločnosti KARIN&PARTNERS s.r.o. veľa úspechov v realitnom trhu a ešte viac spokojných klientov. ĎAKUJEME!"

 

 • František Krampl:

"So služnami kancelárie som bol nadmieru spokojný /realitná maklérka p. Špergerová/.  Predaj našej nehnuteľnosti bol uskutočnený v pomerne krátkom čase, prístup maklérky bol odborný a profesionálny, bez zbytočných prieťahov k našej plnej spokojnosti. Zostáva len sa poďakovať a poželať veľa spokojných klietov."

 

 • Miroslav K.:

"Realitná maklérka pani Ing. Katarína Pírová bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety obom stranám. Bol som veľmi spokojný s maklérkou a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. A ešte raz chcem poďakovať pani Ing. Pírovej za vysoko profesionálny a ochotný prístup."

 

 • Erika a Tatiana Malá:

"Dobrý deň, so službami pani Zuzany Tóthovej sme boli veľmi spokojné. Bola vždy ochotná a nemala s ničím problém. Mala veľmi milý prístup, čo sme ocenili a vždy poradila. Odporúčali sme Vašu realitnú kanceláriu ďalej. Do budúcna Vám prajeme veľa spokojných klientov, ako sme boli aj my a veľa zdravia."

 

 • Erika a Ivan Ď.:

"Touto cestou sa chceme poďakovať všetkým zainteresovaným z realitnej kancelárie Karin&Partners s.r.o. za ich vysoko profesionálny prístup pri kúpe nehnuteľnosti, špeciálne p. Beate Zvonárovej, sktorou od prvotného kontaktu bola veľmi dobrá komunikácia. Celý proces bol zorganizovaný na profesionálnej úrovni, a preto prebehol veľmi hladko a bez komplikácii, čo sme ocenili hlavne preto, že sa dlhodobo zdržiavame v zahraničí. Odbremenili nás od všetkých administratívnych úkonov spojených s kúpou nehnuteľnosti. Patrí im naša veľká vďaka. Realitnú kanceláriu Karin& Partners s.r.o. určite odporúčame."

 

 • p. Dobiaš:

"Chcel by som sa poďakovať za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti, ktorú za vašu spoločnosť zastrešovala Jana Tomečková. Hoci som mal skúsenosti z individuálneho predaja iných nehnuteľností, dostal som odporúčanie na pani Tomečkovú, ktorá ma pri sprostredkovaní predaja odbremenila od časovo náročných administratívno-právnych úkonov a ušetrený čas som mohol venovať rodine. Z mojej strany teda spokojnosť s prístupom makléra ako aj s celkovou realizáciou predaja nehnuteľnosti."

 

 • p. Kremský:

"So službami realitnej kancelárie som bol veľmi spokojný. Nehnuteľnosť sa predala rýchlo a za prvú cenu. Profesionálne služby. Služby maklérky Kataríny Pírovej využijem aj 
nabudúce."

 

 • p. Hornáček:

"Ešte raz za všetko ďakujeme pani Adriánovej, s úctou Hornáček."

 

 • Zuzana J.:

"Spolupráca s pani Pírovou bola príjemná, rýchla a so všetkým som bola veľmi spokojná. Ďakujem "

 

 • Lukáš Berinec:

"Spoluprácu s Vašou realitnou kanceláriou hodnotím vysoko pozitívne, najmä spoluprácu s p. Špergerovou. P. Špergerová bola mimoriadne nápomocná pri predaji bytu, o všetkom ma ako predávajúceho včasne informovala, aby bol zabezpečený čo najplynulejší prevod vlastníctva bytu. Jednoznačne odporúčam."

 

 • Lucia Holcbárová:

"Dobrý deň,chcem sa poďakovať za služby Karinpartners. Kúpa môjho bytu prebehla bez najmenších komplikácií a to vďaka p. Špergerovej. Už od prejaveného záujmu o byt išlo všetko veľmi rýchlo a precízne. Takže sa chcem ešte raz poďakovat konkrétne p. Špergerovej, že za mesiac všetko zvládla a odovzdala mi klúče od môjho prvého vysnívaného bytu. Určite Váš budem odporúčať každému, kto bude hľadat, predávať alebo prenajímať nehnutelnosť."

 

 • p. Balogová:

"Dobry den pani Beatka, chcem sa Vám za všetko poďakovať. Do recenzie môžete napísať, že ste tá najšikovnejšia realitná maklérka, akú môže človek stretnúť.Šikovníčka - inak Vám už ani nepoviem. :) Vybavili ste to tak rýchlo, že sa nestíham pobaliť."

 

 • Katarína Valíčková:

"Dobrý večer p. Zvonárová, po náročnom dni si sadám za mejly, lebo nedá mi ísť spať bez poďakovania. Veľké ďakujem za doterajšiu spoluprácu aj ochotu byť nápomocná aj pri ďaľších krokoch k prevedeniu bytíku. Ak napíšem, že ste úžasná ako človek a profesionál na správnom mieste, stále mám pocit, že to nie je dostatočne vyjadrené. Mnohí ľudia si do pracovnej pozície píšu "špecialista"...Vy si to tam písať nemusíte, pretože Vy ste špecialista na správnom mieste a v plnom nasadení. Ako zákazník občas odhadnem, či predávajúci sa snaží "len predať", alebo mu záleží na záujme zákazníka. Odhadnúť, čo človek chce, hlavne taký, ktorý zaváha (ako ja :) ), vyžaduje nielen empatiu, ale doslova alchýmiu typológií zákazníkov. Toto máte Vy v malíčku. Obdivujem Vaše zanietenie, ktoré len potvrdzuje, že svoju prácu robíte naozaj rada a so srdcom, odborne, ochotne, správne, a pridám ešte jedno slovíčko z pedagogického prostredia: hlavne to robíte fundovane. Vyznať sa v toľkých oblastiach, je naozaj  obdivuhodné. Z celého srdca Vám prajem veľa spokojných zákazníkov. Ďakujem. Teším sa ešte na ďalšiu spoluprácu. Maximálna spokojnosť. Budem odporúčať. (A to mám známeho, ktorý má realitku...ale nepresvedčil ma, že on má byť ten, komu sa zverím pod ochranné krídla. Pod tými Vašimi je to lepšie, lebo je tam: férovosť, jasnosť, presnosť, odbornosť, ľudskosť...a to je to, čo človeka presvedčí, že práve pod takými krídlami to bude aj bezpečné."

 

 • V. Cedula:

"Celý prevod vlastníctva prebehol bez problémov. Aj keď celá operácia musela byt uskutočnená v novembri, realitná kancelária a pani Janka Tomečkévá zabezpečila všetko a vôbec sme tento rýchly prevod nebrali ako stresujúcu situáciu. Boli sme vždy o všetkom informovaní a všetko išlo ako po masle.Veľmi pozitívne som vnímal aj ich ochotu riešiť veci okamžite a takisto veľmi dobrú spoluprácu s kupujúcou stranou. Presne takto som si predstavoval kvalitnú prácu makléra a realitnej kancelárie. Za túto prácu si svoju odmenu jednoznačne zaslúžia.

 

 • Slavomír Máťuš:

"Vyzdvihujem profesionálnu prácu a komunikáciu realitnej kancelárie Karin & Partners, ktorú zastupovala Ing. Katarina Pírová pri predaji našej nehnutelnosti. Vždy som bol informovaný o všetkých následnych krokoch, ktoré sú potrebné pri predaji nehnuteľnosti. Na dohodnuté stretnutia prišla Ing. Pírová vždy načas a komunikácia s ňou bola nie len na vyskej profesionalnej a informačnej úrovni, ale aj jej prijemný ľudský prístup pri riešení nejasných otázok alebo problémov s dokladmi sa v tejto dobe studenej komunikácie často nevidí. Bol som veľmi spokojný a rád sa vrátim k službám RK Karin & Partners a Ing. Pírovej aj v budúcnosti."

 

 • T. Kekenaková:

"Realitna maklerka (P. Zápalová) bola veľmi milá a ochotná s profesionálnym prístupom. Priebežne informovala o každom postupe, snažila sa výjsť v ústrety predávajúcej, ale aj kupujúcej v maximálnu spokojnosť."

 

 • Lukáš Kabina:

"Musím povedať, že realitná kancelária KARIN & PARTNERS splnila všetky moje očakávania. Od prvého stretnutia s maklérkou až po odovzdanie nehnuteľnosti som nemal najmenší problém s komunikáciou s pani Zuzanou Tóthovou, čo prispelo k tomu, že celý obchod prebehol absolútne bezproblémovo. Od známych som počul niekedy až neuveritelné príbehy o tom, aké problémové a neprofesionálne vystupovanie môže panovať vo sfére realít. Som rád, že toto nebol môj prípad, práve naopak - absolútna profesionalita, slušnosť, príjemné vystupovanie, odborná znalosť a ochota poradiť -to všetko sú veci, s ktorými môžete pri spolupráci s realitnou kanceláriou KARIN & PARTNERS určite rátať. Aspoň taká bola moja osobná skúsenosť. Chcel by som sa ešte raz poďakovať pani Zuzane Tóthovej a pani Karin Zápalovej za užasnú spoluprácu a prajem veľa úspechov do budúcnosti."

 

 • Michaela Drábová:

"So službami a celkovým prístupom počas kúpy bytu som bola nadmieru spokojná, dokonca až prekvapená, ako profesionálne a naozaj super organizačne to majú zorganizované. Milý a priateľský prístup, perfektná komunikácia (konkrétne p. Zápalová). O všetkých potrebných úkonoch som bola priebežne informovaná, a oceňujem aj prístup a služby už aj po zrealizovaní kúpy. Určite odporúčam a ďakujem :)"

 

 • Margita Krajčovičovicová:

"Celkový proces predaja nehnuteľnosti bol na veľmi profesionálnej úrovni a realizácia obchodu bola z časového hľadiska uskutočnená veľmi promtne a bez komplikácií. Pani maklérka (p. Zápalová) mala všetko dopredu pripravené a nevyskytli sa žiadne nepredvídané okolnosti, ktoré by sťažovali alebo obmedzovali celý priebeh predaja."

 

 • Lucia Tkáčová:

"Bola som veľmi spokojná s mojou maklérkou (Ing. Katarína Pírová) a aj s RK. Všetko prebiehalo perfektne. Odporúčam všetkým mojím známym :) "

 

 • Ing. Darina Pasztorová:

"Bola som maximálne spokojná. Pani Zápalová bola veľmi ochotná a prijemná. Som jej vďačná za jej ľudský prístup."

 

 • M. Cvangová:

"Na maklérku Ing. Katarínu Pírovú som sa obrátila na základe predchádzajúcej veľmi dobrej skúsenosti z minulosti a môžem iba potvrdiť veľkú spokojnosť s jej službami. Pomohla mi nielen predať môj byt, ale aj nájsť nový na kúpu, odporučila mi sťahovaciu službu a našla výborný upratovací servis. Všetko vyriešila za mňa a ja som iba prišla na podpisy. Ak budem potrebovať využiť realitné služby, obrátim sa na pani Pírovú znova."

 • Ján Gonos:

"Maximálna spokojnosť s pani Pírovou - od začiatku pristupovala k nášmu komplikovanému prípadu mimoriadne aktívne a húževnato. Kúsok po kúsku vyriešila všetky problémy, ktoré nám ostali po pôvodnom developerovi a s ktorými sme sami neboli schopní pohnúť niekoľko rokov. Som veľmi rád, že sme sa rozhodli pre využitie služieb Karin & Partners."

 

 • Marta Pipašová:

"Rada by som vyjadrila spokojnosť pri predaji nehnuteľnosti, ktorú som sprostredkovala cez vašu realitnú kanceláriu. Pani Zuzana Tóthová bola vždy ochotná, poradila mi. Bola som spokojná s jej profesionálnym prístupom. Ďakujem"

 

 • Ladislav Lorincz:

"Ďakujeme za rýchle vybavenie predaja bytu. Máte dobrú maklérku (Mária Špergerová), ktorá sa veľmi dobre starala a informovala nás o každom kroku. Ďakujeme." 

 

 • manželia Chodelkovci:

"Spolupráca s pani Pirovou, realitnou maklérkou, bola výborná. Pracovala zodpovedne, spoľahlivo, okamžite reagovala a vychádzala maximalne v ústrety. Jej slovo vždy platilo, môžem ju odporučiť! Ona je dôkazom toho, že v dnešnej dobe, plnej podvodníkov, existujú i poctiví a slušní ľudia! Ďakujeme jej! Spokojní klienti."

 

 • MVDr. Miroslav Čupka:

"Dobrý deň pani Zápalová, aj ja sa Vám chcem poďakovať za Vašu ochotu,pomoc,ústretovosť a profesionalny a ľudský prístup pri kúpe,prenájme a maľovaní bytu. Boli 
sme milo prekvapení.
Prajem Vám veľa zdravia, úspechov a spokojných klientov. Informácie o kvalitách Vašich služieb určite posuniem ďalej."

 

 • Radoslav Totkovič:

"Touto cestou by som chcel vyjadriť úprimne poďakovanie a obdiv realitnej maklérky Jany Tomečkovej! Jej ochota, dôslednosť, profesionalita a hlavne ľudský prístup ku klientovi Vás naozaj milo prekvapí a budete jednoducho užasnutí. Skutočne môžem Vašu realitnú kanceláriu a servis ohľadne kúpy-predaja nehnuteľnosti v spolupráci s pani maklérkou Janou Tomečkovou len vrelo odporučiť. Osobne som bol nadmieru spokojný, za čo sa Vám chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať.
S pozdravom spokojný klient Radoslav Totkovič"

 

 • M. Varga:

"S pani ING. Katarínou Pírovou som bol veľmi spokojný, s jej ústretovosťou, profesionalitou, ako aj s realizáciou celého obchodu týkajuceho sa predaja môjho pozemku. Všetkým, ktorí riešia niečo ohľadom nehnuteľnosti úplne doporučujem."

 

 • Ľubica Cisariková:

"Chcem sa poďakovať Vašej maklérke Jane Tomečkovej za profesionálny prístup pri predaji môjho bytu. Zvlášť musím oceniť jej ľudský prístup a ochotu pri rokovaní so záujemcami, krorých bolo pomerne veľa a celý proces bol dosť zdĺhavý, zrejme kvôli lokatite. Vďaka jej vynikajúcej komunikatívnosti a ústretovosti sa to podarilo.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem za trpezlivosť a spoluprácu, určite budem odporúčať, ak niekto z mojich známych bude predávať alebo kupovať byt. Prajem pani Janke všetko dobré a veľa úspechov v práci."

 

 • Pavol Kišac:

"Neočakával som nič a nakoniec som bol veľmi spokojný. Bolo to na vysokej úrovni." (maklér: Katarína Pírová)

 

 • Marek Michalečko:

"Ďakujeme za vysoko profesionálny a ochotný prístup." (maklér: Ing. Beata Zvonárová)

 

 • Veronika Kovačiková:

" Prvá skúsenosť s realitnou kanceláriou a samotným maklérom, takže som nevedela čo čakat, avšak všetko mi bolo vysvetlené a pani maklérka (Mária Špergerová) všetko včas vybavila. Celkový dojem hodnotím veľmi dobre."

 

 • Michal Hornaček:

" Celkový dojem hodnotím na 1. O ponuke som sa dozvedel od kamarátky a rovnako aj ja by som odporúčil realitnú kanceláriu Karin & Partners iným. Spokojný som bol aj s prácou realitnej maklérky p. Zuzany Tóthovej."

 

 • Božena Gašparíková:

" S prácou Ing. Zvonárovej som bola veľmi spokojná a môj celkový dojem je veľmi dobrý. Nakoľko som s ňou mala dobrú pracovnú skúsenosť v minulosti, oslovila som ju aj teraz a určite by som ju oslovila aj pri ďalšom predaji/kúpe nehnuteľnosti." 

 

 • Radka Kolembusová:

"Síce to všetko trvalo viac, ako sme si mysleli, boli sme spokojní s pani Zápalovou, bola veľmi ochotná a vždy po ruke, keď sme potrebovali 😊"

 

 • Ing. M. Ďurian

"V minulosti som nemal s realitnými kanceláriami dobré skúsenosti. Bol som toho názoru, že ich služby nie sú na dobrej úrovni a človek si vie veci vybaviť aj sám.
Na pani Ing. Pírovú som sa obrátil preto, lebo s ňou mal dobré skúsenosti môj príbuzný, ktorému predávala chatu so záhradou. So službami pani Pírovej som bol veľmi spokojný, myslím si, že dokonca niektoré služby boli aj nad rámec bežnej agendy realitnej kancelárie. Napríklad, nemusel som byť prítomný na obhliadkach, všetky
vybavovala pani Pírová sama. Rovnako to bolo aj s geometrickým plánom, ktorý sa ukázal byť pri predaji potrebný a následné poradenstvo pri jeho zápise do KN, čo nebola jednoduchá záležitosť. Takisto po ukončení predaja pani Pírová ešte aj zariadila prepisy u poskytovateľov energií."

 

 • Mária Šišková:

"Keďže som bola na strane kupujúceho, s pani Zápalovou som sa stretla až pri prvej obhliadke. Od prvého momentu však bola veľmi ústretová, odpovedala mi na všetky otázky, vysvetlila podrobnosti. Pri komplikáciach, ktoré nastali, mala pochopenie pre obidve strany, aj keď zastupovala predávajúcich. Všetko sa snažila riešiť k spokojnosti obidvoch strán, a práve preto by som ju oslovila pri potenciálnej ďalšej kúpe alebo predaji."

 

 • Mgr. Zuzana Ladvenicová (konateľ, FASTER GROUP s.r.o., Trnava)

"Ďakujem veľmi pekne za pomoc. S Vašim kolegom p. Janekom sme klientom podnájom našli a v piatok aj všetko vyplatili. Spolupráca bola výborná a dúfam, že nie posledná. Ak by ste niečo potrebovali v našom regióne, neváhajte nás kontaktovať."

 

 • Katarína Hrnčiarová:

"Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne za sprostredkovanie predaja bytu v Stupave. S p. Pírovou som bola veľmi spokojná, je to príjemná maklérka, skúsená, ochotná, v procese ponúkania  a predaja môjho bytu so mnou komunikovala, informovala ma o každom kroku buď telefonicky, alebo prostredníctvom mailu, vedela mi poradiť, ak som niečomu nerozumela. Vybavila všetku potrebnú administratívu, notára , banky, oznamovala mi iba termíny na podpis. Predaj prebehol rýchlo. 
Ďakujem ešte raz veľmi pekne, a ak v mojom okolí sa vyskytne niekto, kto by chcel kúpiť, alebo predať byt, príp. dom, určite odporučím p. Pírovú."

 

 • p. Wlachovská:

"S realitnou kanceláriou som maximálne spokojná. Spolupráca s maklérmi Anettou Vlčákovou a Tomášom Janekom bola na vysokej profesionálnej úrovni. Nielenže vybavili všetko na jednotku, ich ľudský prístup bol obdivuhodný. Ochota riešiť všetky náležitosti ohľadom predaja nehnuteľnosti alebo vybavenia úveru je obrovská, mohla som sa na nich obrátit v ktorúkoľvek hodinu. Týchto šikovných ľudí som už odporučila zopár známym a všetci boli veľmi spokojní. Veľké ďakujem."

 

 • Štefan Ambroz, Brezno (Certifikovaný partner predaja, RE/MAX JOY):

"​Veľké ĎAKUJEM patrí pani Karin Zápalovej za prejavenú dôveru pri sprostredkovaní predaja bytu na strednom Slovensku, ďaleko od jej profesionálneho pôsobenia. Aj vďaka nej tu máme zopár šťastných mladých ľudí, ktorí na jednej strane dobre, rýchlo a bezpečne predali, na strane druhej sa nesmierne tešia z krásneho, nového bývania.
Na pani Zápalovú sa môžete kedykoľvek s dôverou obrátiť, nesklame Vás."

 

 • Mária a Jozef:

​"Teší nás Váš nový štart, ku ktorému želáme veľa veľa úspechov. Veľa odvahy, dobrých a chytrých rozhodnutí, no aj pracovitých a zapálených spolupracovníkov....
K tomu všetkému Vám želáme aj Vám osobne veľa zdravia a niekedy v potrebnej chvíli aj kúsok šťastia."

 

 • Mgr. Jana Trubanová, hypotekárna špecialistka (konateľka RealiTyp, s.r.o.):

"Želám veľa úspechov v nových začiatkoch a ak by ste hľadali spoľahlivého partnera na hypotéky, som vám kedykoľvek k dispozícii."
 

 • LB:

"Gratulujem a držím Vám palce."

 

 • Ľubomír P.:

"Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa zúčastnili na predaji bytu po našich rodičoch.
Ďakujem predovšetkým maklérke Tomečkovej aj pani Mgr. Zápalovej za odborný, ale zároveň vysoko profesionálny ako aj priateľsko-vysvetľujúci prístup k zúčastneným stranám. Veľmi sa mi páčil operatívne prispôsobujúci sa pracovný program realitných pracovníčok vzhľadom na pracovný a osobný program zúčastnených kupujúcich a predávajúcich strán, bez ohľadu na svoj pracovný čas, ako aj dni pracovného voľna. Myslím si, že svoju prácu odviedli na vysokej profesionálnej úrovni, v čom im prajem veľa zdravia, energie a veľa, veľa ďalších spokojných zákazníkov. Novým majiteľom bytu prajem spokojné a nikým nerušené bývanie."

 

 • Jana T.:

"Ďakujem vám za naozaj profesionálne odvedenú prácu. Čoraz menej sa stretávam s korektným a odborným prístupom a veľkou väčšinou riešim pri hypotéke aj problematiku, ktorá spadá pod zodpovednosť RK."

 

 

*/ Kampaň "Máme najviac spokojných klientov" spočíva v pomere hodnotení klientov k zrealizovaným obchodom v sledovanom čase. 

 
 
Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 9/2019
Tomáš Janek
Tomáš Janek 0903 738 599
"Základom spravodlivosti je dôvera,to znamená stálosť a úprimnosť v slovách i dohodách." (Marcus Tullius Cicero)