Právne služby - KARIN & PARTNERS, s.r.o
jesen3
jesen5
obyvacka
jesen2
Vyhľadávanie

V ponuke je 319 nehnuteľností.

Právne poradenstvo

Dôvera a spokojnosť našich klientov je pre nás prioritou. Poskytujeme profesionálne služby v oblasti realitného právneho poradenstva. Naši skúsení právnici sa už niekoľko rokov venujú predovšetkým realitnému právu. Práve preto garantujeme našim klientom, že každá zmluva je individuálne pripravovaná odborníkom, aktualizovaná podľa súčasných platných zákonov a v neposlednom rade je aj v našom záujme chrániť našich klientov.

 

JUDr. Peter Múčka

Absolvoval magisterské štúdium v odbore právo na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici (2010). V roku 2011 na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici úspešne zložil rigoróznu skúšku a bol mu priznaný akademický titul „doktor práv“.

JUDr. Peter Múčka nadobudol cenné skúsenosti, okrem pôsobenia vo sfére advokácie, aj absolvovaním stáže na Okresnej prokuratúre Bratislava II. Je členom Slovenskej advokátskej komory evidovaným pod číslom 6842. http://advokat-mucka.sk/

"JUDr. Peter Múčka je veľmi šikovný, rýchly a pracovitý advokát s praxou v realitnom práve a vlastnou advokátskou kanceláriou. Spolupracujeme s ním od vzniku našej kancelárie, teda už od roku 2016."

 

 

 

 

 

Mgr. Bohuslav Ošťádal

Právnickú prax zbieral 5 rokov v exekútorskom úrade a 10 rokov v advokátskej kancelárii.

S realitnými kanceláriami spolupracuje už od roku 2004.

 

"Mgr. Bohuslav Ošťádal je vysoko kvalitný a skúsený právnik, ktorý nám poradí a vždy nájde riešenia aj v náročných situáciách. Dlhoročná prax prináša klientom dôveru a cestu častokrát neriešiteľných právnych stavov v realitách. Spolupracujeme spolu od roku 2008."

Zoznam nehnuteľností
Lokalita
Maklér mesiaca 9/2021
Edita Adrianová
Edita Adrianová 0948 056 116
Mám vysoké pracovné nasadenie, dlhoročné skúsenosti a znalosti realitného trhu.